Live center
30.09.2020 17:00   o 1d12h48m51s
30.09.2020 17:00   o 1d12h48m51s
30.09.2020 17:00   o 1d12h48m51s
01.10.2020 17:00   o 2d12h48m51s
07.10.2020 16:30   o 8d12h18m51s
  FK Zlaté Klasy
(odstúpené)
07.10.2020 16:30   o 8d12h18m51s
07.10.2020 16:30   o 8d12h18m51s
07.10.2020 16:30   o 8d12h18m51s
07.10.2020 16:30   o 8d12h18m51s
07.10.2020 16:30   o 8d12h18m51s
12.10.2020 17:00   o 13d12h48m51s
14.10.2020 16:30   o 15d12h18m51s
14.10.2020 16:30   o 15d12h18m51s
14.10.2020 16:30   o 15d12h18m51s
14.10.2020 16:30   o 15d12h18m51s
14.10.2020 16:30   o 15d12h18m51s
14.10.2020 16:30   o 15d12h18m51s
14.10.2020 16:30   o 15d12h18m51s
21.10.2020 16:00   o 22d11h48m51s
  FK Zlaté Klasy
(odstúpené)
21.10.2020 16:00   o 22d11h48m51s
21.10.2020 16:00   o 22d11h48m51s
21.10.2020 16:00   o 22d11h48m51s
21.10.2020 16:00   o 22d11h48m51s
21.10.2020 16:00   o 22d11h48m51s
07.04.2021 16:30   o 6mes9d12h18m51s
07.04.2021 16:30   o 6mes9d12h18m51s
07.04.2021 16:30   o 6mes9d12h18m51s
07.04.2021 16:30   o 6mes9d12h18m51s
07.04.2021 16:30   o 6mes9d12h18m51s
07.04.2021 16:30   o 6mes9d12h18m51s
14.04.2021 16:30   o 6mes16d12h18m51s
  FK Zlaté Klasy
(odstúpené)
14.04.2021 16:30   o 6mes16d12h18m51s
14.04.2021 16:30   o 6mes16d12h18m51s
14.04.2021 16:30   o 6mes16d12h18m51s
14.04.2021 16:30   o 6mes16d12h18m51s
14.04.2021 16:30   o 6mes16d12h18m51s
21.04.2021 17:00   o 6mes23d12h48m51s
21.04.2021 17:00   o 6mes23d12h48m51s
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
Výsledky 5. kolo30.09.2020
Do zápasu ostáva
1d12h48m51s
30.09.2020 17:00
TJ Družstevník Dolný Štál
30.09.2020 17:00   o 1d12h48m51s
Telovýchovná jednota Družstevník Topoľníky
Do zápasu ostáva
1d12h48m51s
30.09.2020 17:00
TJ Družstevník Okoč - Sokolec
Malodvornícky FK Malé Dvorníky
Do zápasu ostáva
1d12h48m51s
30.09.2020 17:00
ŠK 1923 Gabčíkovo
OFC SAP 1986
Do zápasu ostáva
1d12h48m51s
30.09.2020 17:00
TJ Družstevník Vrakúň
30.09.2020 17:00   o 1d12h48m51s
Tabuľka III. liga U11 ObFZ DS - Juh
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 Malodvornícky FK Malé Dvorníky 4 4 0 0 35:4 12 7 9 0
2 Telovýchovná jednota Družstevník Topoľníky 3 2 0 1 17:12 6 6 0 0
3 TJ Družstevník Dolný Štál 3 1 0 2 7:13 3 5 -3 0
4 OFC SAP 1986 3 1 0 2 9:22 3 4 0 0
5 TJ Družstevník Okoč - Sokolec 0 0 0 0 0:0 0 3 0 0
6 ŠK 1923 Gabčíkovo 1 0 0 1 1:6 0 2 -3 0
7 TJ Družstevník Vrakúň 2 0 0 2 4:16 0 1 -3 0