Futbal
Futbalnet
Hokej
Cyklistika
Tenis
Formula 1
MMA
VIAC
Výsledky
Halové športy
Zimné športy
Ďalšie športy
Život po kariére
Sportnet na východe
Blog
Športové osobnosti
Prehľad
Súťaže
Zväzy
Kluby
Prestupy
Členovia
Archív
Podcasty
Šport v TV
Výsledky
Muži
Ženy
Mládež
Slovenský futbalový zväz
MONACObet liga
III. liga
Slovnaft Cup
Prezidentský pohár
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga HUMMEL ZsFZ
V. liga Juhovýchod HUMMEL ZsFZ
V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ
VI. liga Sever HUMMEL ZsFZ
VI. liga Juh HUMMEL ZsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Únia ligových klubov
Niké liga
Viac
Stredoslovenský futbalový zväz
Majstrovsto regiónu - IV. liga
V. liga
VI. liga
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Slovenský futsal
Niké Futsal Extraliga
Slovenský pohár SF
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvo regiónu IV. liga Východ
V. liga Juh dospelí VsFZ
V. liga Sever dospelí VsFZ
VI. liga Košicko-gemerská dospelí VsFZ
VI. liga Podtatranská dospelí VsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Bratislavský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga BFZ
V. liga BFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Slovenský futbalový zväz
Viac
Bratislavský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Únia ligových klubov
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futsal
Viac
Slovenský futsal - Bratislava
Slovenský futsal - Stredoregión
Slovenský futsal - Východoregión
Slovenský futsal - západoregión
Stredoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Plážový futbal Slovensko
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Viac
Mestský futbalový zväz Košice
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Ročník
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
Olympiáda Paríž 2024
Program a výsledky
Slovensko
Športy
Medailová bilancia
Informácie
Deň -2
Paríž 2024
24.07.2024
Program a výsledky
Deň -1
Paríž 2024
25.07.2024
Program a výsledky
Deň 0
Otvárací ceremoniál
26.07.2024
Program a výsledky
Deň 1
Paríž 2024
27.07.2024
Program a výsledky
Deň 2
Minúta po minúte
28.07.2024
Live
Minúta po minúte
Deň 3
Paríž 2024
29.07.2024
Program a výsledky
Deň 4
Paríž 2024
30.07.2024
Program a výsledky
Deň 5
Paríž 2024
31.07.2024
Program a výsledky
Deň 6
Paríž 2024
01.08.2024
Program a výsledky
Deň 7
Paríž 2024
02.08.2024
Program a výsledky
Deň 8
Paríž 2024
03.08.2024
Program a výsledky
Deň 9
Paríž 2024
04.08.2024
Program a výsledky
Deň 10
Paríž 2024
05.08.2024
Program a výsledky
Deň 11
Paríž 2024
06.08.2024
Program a výsledky
Deň 12
Paríž 2024
07.08.2024
Program a výsledky
Deň 13
Paríž 2024
08.08.2024
Program a výsledky
Deň 14
Paríž 2024
09.08.2024
Program a výsledky
Deň 15
Paríž 2024
10.08.2024
Program a výsledky
Deň 16
Paríž 2024
11.08.2024
Program a výsledky
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Futbalnet
Prehľad
Výsledky
Program
Tabuľky
Súpiska
Zverejňovanie
Viac
Úradné správy
ÚS 2024/2025
ÚS 2023/2024
ÚS 2022/2023
ÚS 2021/2022
ÚS 2020/2021
ÚS 2019/2020
ÚS 2018/2019
ÚS 2017/2018
Obsadenie rozhodcov a delegátov
Aktuality
Aktuálne správy
Informácie SFZ
Štruktúra
Konferencie
Výkonný výbor
Odborné komisie
Sekretariát
Legislatíva
Poriadky, predpisy
Rozpis súťaže
Stanovy
Tlačivá
ISSF
E-shop
Obsadenie R - 27. kolo - aktualizácia 19.5.2016
Ľudovit Szerencsés
|
19. máj 2016 o 02:00
Obsadenie R
Čas
Domáci
Hostia
R
AR1
AR2
sobota 17.00
Ižop
Okoč-Sokolec
Nagy K
Bors
Csölle
sobota 17.00
Malé Dvorníky
Orechová Potôň
Szabó P
Horváth
Kozma
sobota 17.00
Lúč n/O
Jahodná
Nagy I
Czucz
Ürögi
nedeľa 17.30
Blatná n/O
Kráľ. Kračany
Mészáros
Szabó O
Kosár
nedeľa 17.00
Rohovce
Baka
Szőke
Fehér
Csölle
nedeľa 17.00
Baloň
Čenkovce
Horváth
Szalánczi
R
nedeľa 17.00
Holice n/O
Štvrtok n/O
Világi
Polák
Zsigray
nedeľa 17.00
Čakany
Kost. Kračany
Ürögi
Kozma
Bors
Čas
Domáci
Hostia
R
AR1
AR2
sobota 17.00
Kútniky
Horná Potôň
Világi
Polák
Szőke
sobota 17.00
Horný Bar
Veľká Paka
Szabó O
Csörgő
Dohorák
sobota 17.00
Pataš
Dolný Štál
Mészáros
Szabó D
Szalánczi
nedeľa 10.30
Michal n/O
Trnávka
Bors
Szőke
Világi
nedeľa 17.00
Sap
Potônské Lúky
Klempa
Brunczlík
Póda
nedeľa 17.00
Šamorín B
Blahová
Nagy K
Csörgő
Bajnóczy
nedeľa 17.00
Veľké Dvorníky
Vrakúň
Szabó P
Csicsay
Szabó D
Čas
Domáci
Hostia
R
AR1
AR2
nedeľa 10.30
Ižop B
Čilizská Radvaň
Szabó O
Szabó P
Klempa
nedeľa 10.30
Hubice
Mad
Csölle
Szalánczi
Kozma
nedeľa 17.00
Trhová Hradská
Dolný Štál B
Czucz
Koczó
Čas
Domáci
Hostia
R
AR1
AR2
sobota 14.30
Holice n/O
Trhová Hradská
Csörgő
Brunczlík
sobota 14.30
Rohovce
Horná Potôň
Szabó D
Szabó P
sobota 14.30
Vydrany
Baka
Ürögi
Csicsay
nedeľa 14.30
Veľké Blahovo
Štvrtok n/O
Csörgő
Bajnóczy
nedeľa 14.30
Jahodná
Orechová Potôň
Csicsay
Szabó D
nedeľa 14.30
Ňárad
Veľké Dvorníky
Koczó
Brunczlík
Domáci
Hostia
R
DAC B
Veľké Blahovo
Czucz
Baka
Kostolné Kračany
Nagy K
Dolný Štál
Zlaté Klasy
Szalánczi
Ohrady
Nový Život
Ürögi
Okoč-Sokolec
Topoľníky
Polák
Orechová Potôň
Janíky
Szőke
Baloň
Holice n/O
Koczó
Skupina
Miesto
R
R
Skupina 1
Veľký Meder
Polák
Csölle
Skupina 2
Topoľníky
Koczó
Bajnóczy
Ľudovit Szerencsés
Súvisiaci obsah
Ľudovit Szerencsés
∙
18.09.2017
Vyžrebovali 4. kolo Slovnaft Cupu
zdroj: SFZ
Ľudovit Szerencsés
∙
18.09.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
06.06.2017
Obsadenie R a DZ - 30. kolo - aktualizácia 9.6.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
06.06.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
02.06.2017
Obsadenie R a DZ - 29. kolo aktualizované 2.6.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
02.06.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
30.05.2017
Obsadenie 29. kola
Ľudovit Szerencsés
∙
30.05.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
25.05.2017
Obsadenie R a DZ - 28. kolo - aktualizované 25.5.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
25.05.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
19.05.2017
Obsadenie R a DZ - 27. kolo - aktualizácia 19.5.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
19.05.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
12.05.2017
Obsadenie 26. kola - aktualizované 12.05.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
12.05.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
02.05.2017
Obsadenie 25. kola - aktualizované 4.5.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
02.05.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
27.04.2017
Úradná správa DK č. 27/2016-2017
Ľudovit Szerencsés
∙
27.04.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
27.04.2017
Obsadenie 24. kola - aktualizácia 28.4.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
27.04.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
21.04.2017
Úradná správa KR č. 27/2016-2017
Ľudovit Szerencsés
∙
21.04.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
18.04.2017
Obsadenie 23. kola - aktualizácia 21.4.2017
Ľudovit Szerencsés
∙
18.04.2017
Predchádzajúce
Nasledujúce
Najčítanejšie
Najnovšie
4 hod
24 hod
7 dní
1.
1
Olympiáda Paríž 2024: Mintálová bola po finále sklamaná, Triebeľová prehrala (minúta po minúte)
2.
2
Risk jej nestačil. Spláchlo ma a bol koniec nádejí, uviedla v slzách Mintálová
3.
3
V Belgicku zmenili víťaza veľkej ceny, dôvodom je diskvalifikácia
4.
4
Mintálovej bolo do plaču: Obetovala som tomu všetko a nevyšlo to
5.
5
ONLINE: FC Košice - DAC 1904 Dunajská Streda dnes, Niké liga (1. kolo, LIVE)
6.
6
ONLINE: Vodný slalom na OH Paríž 2024, Eliška Mintálová dnes LIVE (finále K1)
7.
7
Djokoviča hnevá pravidlo ITF. Nadal v sebe nezaprel bojovníka, na súboj velikánov sa teší
Nachádzate sa tu:
Domov
»
Futbalnet
»
ObFZ Dunajská Streda