Manchester United's head coach Erik ten Hag during the English FA Cup final soccer match between Manchester City and Manchester United at Wembley Stadium in London, Saturday, May 25, 2024. (AP Photo/Ian Walton)

Manchester United vraj hľadal nového trénera. Nie je to tajomstvo, hovorí Ten HagRokovania mali prebiehať aj s Thomasom Tuchelom.
Do Premier League prichádza najmladší tréner v histórii. Chce ukázať, že vek je len čísloNástupca kouča Roberta De Zerbiho sa ujal funkcie ako 31-ročný.
16.06.2024
Matija Šarkič.
15.06.20242
Futbalový svet smúti. Vo veku 26 rokov zomrel čiernohorský brankárPosledný zápas odohral v reprezentácii proti Belgicku, keď bol v bránke pri prehre 0:2.
15.06.20242
Tréner Roberto De Zerbi.online
14.06.2024
Futbalové prestupy ONLINE: V Premier League sa začína prestupové obdobie (piatok, 14. jún)Pozrite si prehľad zaujímavých futbalových prestupov v letnom prestupovom období 2024 na Slovensku aj v zahraničí v piatok, 14. júna. Sledujte minútu po minúte.
14.06.2024
Tanguy Ndombele.
12.06.2024
Prišiel za 62 miliónov, teraz odchádza zadarmo. Francúzsky futbalista v Tottenhame skončilPočas pôsobenia v Londýne nenaplnil očakávania.
12.06.2024
Erik ten Hag s trofejou pre víťaza FA Cupu po finálovom zápase Manchester City - Manchester United.
12.06.2024
Manchester United prehodnotil postoj. Ten Hagovi mal ponúknuť novú zmluvuPred finále FA Cupu kolovali informácie, že holandský tréner príde o miesto bez ohľadu na výsledok.
12.06.2024
Martin Dúbravka.
11.06.202411
Koniec Dúbravku v Newcastli? O slovenského brankára sa zaujíma ďalší veľkoklubDúbravka je aktuálne hráčom anglického Newcastlu United, v ktorom pôsobí od sezóny 2017/2018.
Tréner Fabian Hürzeler.
09.06.2024
Kto povedie Brighton? Najväčší favorit by sa stal najmladším trénerom v histórii Premier LeagueV Nemecku doviedol svoj tím k triumfu v druhej lige.
09.06.2024
Tréner Pep Guardiola a brankár Stefan Ortega.
08.06.2024
Spoľahlivé výkony boli odmenené, brankárska dvojka Manchestru City predĺžila zmluvuV klube úradujúceho anglického majstra pôsobí od roku 2022.
08.06.2024
Jamie Vardy.
07.06.2024
Je veľký srdciar. Vardy neopustí Leicester ani v ďalšej sezóne, podpísal nový kontraktPočas uplynulej sezóny pomohol klubu 18 gólmi v 35 dueloch