Piatok, 3. decembra, 2021Meniny má Oldrich

V základnej zostave nastúpi proti Azerbajdžanu aj Boženík, na krídlach bude Rusnák s Makom

Róbert Boženík (uprostred) a Denis Vavro (vľavo) počas tréningu slovenskej futbalovej reprezentácie pred utorňajším kvalifikačným stretnutím Azerbajdžan - Slovensko o postup na ME 2020 v Baku 10. júna 2019. (Autor: Pavel Neubauer TASR)
SITA|11. jún 2019 o 17:21

Pozrite si základné zostavy utorňajšieho kvalifikačného stretnutia.

BAKU. Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal pošle na trávnik v utorňajšom zápase v azerbajdžanskom Baku proti domácemu národnému tímu v rámci E-skupiny kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2020 aj Róberta Boženíka.

Kormidelník SR nominoval do bránky tradičnú oporu Martina Dúbravku, obrannú štvoricu tvoria Peter Pekarík, Denis Vavro, Milan Škriniar a Dávid Hancko. V strede poľa nastúpia Juraj Kucka, Stanislav Lobotka a Marek Hamšík.

Krídelné priestory budú mať na starosti Albert Rusnák s Róbertom Makom. Spomenutý Boženík je v Hapalovom rozostavení jediným klasickým útočníkom.

Úvodný výkop duelu v Bakcell Arene stanovili na 18.00 h SELČ. Hlavným rozhodcom je John Beaton zo Škótska. Pri postranných čiarach mu budú pomáhať krajania Alan Mulvanny a Sean Carr.

Základné zostavy utorňajšieho stretnutia Azerbajdžan - Slovensko:

Azerbajdžan: Agajev - Medvedev, Gusejnov, Krivociuk, Ragimov - Richard Almeida, Garajev, Ejubov - Abdullajev, Ramazanov - Šejdajev

Slovensko: Dúbravka - Pekarík, Vavro, Škriniar, Hancko - Kucka, Lobotka, Hamšík - Rusnák, Boženík, Mak

Súvisiace články