Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Výber hviezd MLS na čele s Kaká a Villom zdolal Tottenham

Na bránu strieľa hráč Tottenhamu Harry Kane, zblokovať jeho pokus sa pokúša Chad Marshall. (Autor: TASR/AP)
SITA|Publikované 30. júl 2015 o 08:04

Rozhodli bývalé hviezdy prestížnych európskych líg. Brazílčan Kaká a Španiel Villa strelili Tottenhamu dva góly už za dvadsaťtri minút.

COMMERCE CITY. Výber hviezd severoamerickej futbalovej súťaže Major League Soccer zdolal v stredajšom exhibičnom stretnutí v Commerce City v Colorade anglický Tottenham Hotspur 2:1.

Hlavnými postavami duelu boli Brazílčan Kaká a Španiel David Villa. Hráč Orlando City Kaká najprv v 20. minúte otvoril skóre z pokutového kopu. A o tri minúty prihral útočníkovi FC New York City Villovi na druhý gól.

V 37. minúte znížil Harry Kane.

Kaká, ktorý mal na sebe kapitánsku pásku, bol po zápase vyhlásený za najužitočnejšieho hráča.

Brazílčan Kaká dostal ocenenie pre najužitočnejšieho hráča zápasu. FOTO - SITA/AP.