Česko

Jakub Flek v zápase Česko - Nórsko na MS v hokeji 2023.
Jakub Flek v zápase Česko - Nórsko na MS v hokeji 2023. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|20. máj 2023 o 14:03

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny B Nórsko - Česko na MS v hokeji 2023 dnes.

RIGA. Pozrite si oficiálny zostrih zo zápasu Česko - Slovinsko v rámci skupiny B na MS v hokeji 2023, ktorý sa odohral v Riga Arena v lotyšskom hlavnom meste.

Nórski hokejisti vyleteli na súpera z Česka hneď v úvode, gólovo sa však nedokázali presadiť. Skóre duelu otvoril až Dominik Kubalík, keď využil presilovku 5 na 3. Pred koncom prvej tretiny zvýšil náskok Čechov Jakub Flek.

V druhej tretine Nórsko nepotrestalo viacero vylúčení, vrátane 5 minútového trestu Voženílka.

Česi si už náskok v tretej tretine postrážili a po výhre 2:0 si zaistili postup do štvrťfinále.

Pozrite si kompletný program šampionátuvýsledky a tabuľky.

Domov»MS v hokeji 2023»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Nórsko - Česko na MS v hokeji 2023