Od úvodných minút hral v oslabení. Real prekvapivo podľahol Levante

Momentka zo zápasu Real Madrid - Levante.
Momentka zo zápasu Real Madrid - Levante. (Autor: TASR/AP)
TASR|30. jan 2021 o 18:35

Pozrite si sobotňajšie výsledky španielskej La Ligy.

MADRID. Futbalisti Realu Madrid prekvapujúco prehrali v sobotňajšom domácom zápase 21. kola španielskej La Ligy s Levante 1:2, keď hrali od 9. minúty v oslabení o vylúčeného Edera Militaa.

Napriek tomu sa domáci ujali vedenia, keď sa presadil v 13. minúte Marco Asensio. Hostia ešte do polčasu vyrovnali zásluhou Joseho Moralesa. V druhom polčase rozhodol o prehre domácich v 78. minúte Marti Roger, ktorý ešte predtým nepremenil pokutový kop.

Obhajca titulu je v tabuľke druhý, na vedúceho mestského rivala Atletico už stráca sedem bodov, pričom Atlético má dva zápasy k dobru. Levante je deviate.

Sevilla zvíťazila na ihrisku Eibaru 2:0 a v tabuľke s 39 bodmi poskočila na tretie miesto, štvrtá FC Barcelona stráca dva body, no má zápas k dobru. Eibaru patrí 15. pozícia.

La Liga - 21. kolo:

SD Eibar - FC Sevilla 0:2 (0:1)

Góly: 28. Ocampos (z 11 m), 55. Jordan

Real Madrid - UD Levante 1:2 (1:1)

Góly: 13. Asencio - 32. Morales, 78. Roger. ČK: 9. Militao (Real)

FC Valencia - FC Elche 1:0 (1:0)

Gól: 22. Wass

FC Villarreal - Real Sociedad San Sebastian 1:1 (1:0)

Góly: 3. Parejo - 90.+3 Isak

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Od úvodných minút hral v oslabení. Real prekvapivo podľahol Levante