2:1
Francúzsko
Francúzsko

Fotogaléria (69)
Lamine Yamal strieľa gól v zápase Španielsko - Francúzsko v semifinále EURO 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|9. júl 2024 o 21:35 (aktualizované 9. júl 2024 o 23:00)

Pozrite si góly zápasu Španielsko - Francúzsko v semifinále EURO 2024 (ME vo futbale).

MNÍCHOV. Španielsko a Francúzsko dnes hrali zápas semifinále na EURO 2024 (ME vo futbale) v Nemecku. Po výhre 2:1 sa z postupu do finále tešia španielski futbalisti.

Duel hostila Allianz Arena v Mníchove, v ktorej hráva svoje domáce zápasy nemecký gigant Bayern Mníchov.

Skóre otvoril už v 9. minúte Randal Kolo Muani, ktorý strelil vôbec prvý gól Francúzska z hry na turnaji.

Fotogaléria zo zápasu Španielsko - Francúzsko v semifinále EURO 2024

Následne prišiel obrat, ktorý odštartoval v 21. minúte iba 16-ročný Lamine Yamal, ktorý sa stal najmladším strelcom ME vo futbale.

Už o štvrtej minúte poslal Španielov do vedenia Dani Olmo, ktorého strelu si ešte zrazil do vlastnej brány Jules Kounde.

Pozrite si góly zápasu Španielsko - Francúzsko v semifinále EURO 2024.

Góly zápasu Španielsko - Francúzsko v semifinále EURO 2024

Lamine Yamal.
Ivan Mriška09.07.2024
Lamine Yamal sa teší po strelenom góle v zápase Španielsko - Francúzsko v semifinále EURO 2024.
Pavol Spál16.06.202439
Má iba 16 a ničí rekordy. Najväčší talent sveta vyrástol, až to vyvoláva obavyLamine Yamal stanovil na EURO 2024 (ME vo futbale) niekoľko rekordov.
09.07.2024
09.07.2024
Mike Maignan sa teší z postupu do semifinále.
Nenávidel futbal. Z problémového chlapca sa stal hrdina FrancúzskaFrancúzsko vyzve v semifinále EURO 2024 Španielsko.
Francúzsky tréner Didier Deschamp
09.07.20242
Nudí vás Francúzsko? Tak si prepnite televízor. Deschamps reagoval na kritiku podráždeneÚvodné semifinále ME vo futbale 2024 prinesie duel dvoch tímov, ktoré zatiaľ na šampionáte zanechali vo fanúšikoch odlišné dojmy.
09.07.20242
09.07.2024
09.07.2024
Domov»EURO 2024»VIDEO: Góly zápasu Španielsko - Francúzsko v semifinále EURO 2024