Ondrej Duda oslavuje gól do siete Rumunska.
Ondrej Duda oslavuje gól do siete Rumunska. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|8. sep 2024 o 18:45 (aktualizované 8. sep 2024 o 20:05)

Góly zo zápasu Slovensko - Azerbajdžan v Lige národov.

KOŠICE. Slovenskí futbaloví reprezentanti majú výborne nakročené k tomu, aby v tomto ročníku Ligy národov zabojovali o postup do B-divízie.

Po tesnom víťazstve nad Estónskom 1:0 bolo už po necelej polhodine jasné, že pri návrate do Košíc zaznamenajú proti Azerbajdžanu viac gólov.

V 22. minúte spadol v pokutovom území Lukáš Haraslín a odchovanec košického futbalu Ondrej Duda bez problémov premenil penaltu. Zaujímavosťou je, že Duda je akcionár miestneho klubu FC Košice.

Fotogaléria zo zápasu Slovensko - Azerbajdžan v Lige národov (C-divízia, skupina 1)

Na východe Slovenska bolo ešte veselšie o štyri minúty neskôr, keď sa Dávid Hancko presadil po ľavej strane a David Strelec, ktorý v zostave nahradil Róberta Boženíka, z tesnej blízkosti poslal loptu do siete.

Po uplynutí prvého polčasu viedlo Slovensko nad Azerbajdžanom 2:0 a napokon toto skóre zostalo v platnosti aj po záverečnom hviezde.

Tabuľka skupiny 1 C-divízie Ligy národov

Domov»Futbal»Reprezentácie»VIDEO: Východ sa bavil futbalom, za Slovensko dal gól aj akcionár košického klubu