Vegas a Buffalo rokujú o trejde Jacka Eichela

Oh My Hockey|27. okt 2021 o 07:24

Spomedzi klubov, ktoré sa aktívne angažujú v snahe získať Jacka Eichela, sú momentálne najvýraznejší Vegas Golden Knights.

V poslednom týždni nabrali debaty medzi Golden Knights a Buffalom Sabres na obrátkach. Informuje o tom insider Frank Seravalli s dodatkom, že manažéri sa rozprávajú o všetkom, vrátane komplikovanej zdravotnej situácie hráča.

Eichel bude musieť podstúpiť operáciu. Vraj dal vedeniu Buffala poslednú šancu, aby mu dovolilo ísť na zákrok výmeny herniovaného disku, ktorý si sám praje podstúpiť. Keďže však podobnú procedúru predtým nikto z hráčov NHL nepodstúpil, klub má obavy.

Zatiaľ nemáme žiadne insider indície, ako by mohla výmena medzi Buffalom a Vegas konkrétne vyzerať.

Golden Knights aktuálne disponujú 6 440 000 dolármi pod stropom, hlavne pre umiestnenie Maxa Paciorettyho a Alexa Tucha na listinu dlhodobo zranených. Zranený je aktuálne aj Mark Stone a Zach Whitecloud, hoci zatiaľ neboli zaradení na LTIR.

Eichel, aj keby bol obchod dohodnutý, by sa musel najprv podrobiť komplikovanému zákroku. Nevedno preto, kedy by naskočil späť do NHL, no je veľmi možné, že by to mohlo byť až v ďalšej sezóne.

Americký útočník bol nedávno zbavený kapitánskeho "C".

Súvisiace články

Nachádzate sa tu: