V úvodnom dueli humenskí futsalisti vyhrali nad Prešovom

Ilustračné.
Ilustračné. (Autor: archív)
Miroslava Baranová|14. nov 2017 o 00:00

Výborný štart. Na domácom ihrisku zvíťazili futsalisti Humenného.

V 1. kole druhej futsalovej ligy Východ sa stretol domáci Angels Humenné a FK Ekoprim Prešov.

Hostia zo Šariša nezachytili úvod stretnutia, prvý gól inkasovali hneď v prvej minúte, druhý v desiatej.

Potom znížil na 1:2 Jakub Harčár, ale tesne pred polčasovou prestávkou domáci opäť zvýšili na rozdiel dvoch gólov 3:1.

Na začiatku druhého dejstva ale Prešovčania na svojho súpera poriadne vybehli a dokázali otočiť skóre.

V priebehu piatich minút skórovali trikrát a vyhrávali 4:3. Najprv sa presadil Tomáš Eliáš, potom Rudolf Beliš a Marek Varga. Šarišania boli vo vedení, ale ďalšiu trefu už nepridali.

Naopak, domáci zabrali a otočila sa k nim aj šťastena. Hostia zahodili dve tutovky, na druhej strane hráči z Humenného svoje šance premenili.

V 32. minúte vyrovnali skóre a ich snaha sa prejavila aj v záverečnej päťminútovke, v ktorej skórovali dvakrát a nakoniec sa tešili z víťazstva 6:4.

Domov»Halové športy»Futsal»V úvodnom dueli humenskí futsalisti vyhrali nad Prešovom