Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

V Poprade bude exhibičný duel legiend Premier League, ČR a SR

Hviezdny zakončovateľ Manchestru United Andy Cole (v strede) by sa mal tiež objaviť v Poprade. (Autor: TASR/AP)
SITA|Publikované 12. máj 2015 o 11:07

Futbalová lahôdka je na programe v piatok 29. mája v NTC SFZ v Poprade.

BRATISLAVA. Národné tréningové centrum Slovenského futbalového zväzu (SFZ) v Poprade bude v piatok 29. mája od popoludnia do večerných hodín dejiskom zaujímavej akcie, ktorej organizátorom je SFZ a AquaCity Poprad.

Najskôr sa v spolupráci s britskou PFA (the Professional Footballer’s Association) - asociáciou, zastrešujúcou najlepších svetových hráčov a zástupcami armády Spojeného kráľovstva Veľkej Británie, od 16.00 h uskutoční exhibičný futbalový zápas armád Slovenskej republiky a Veľkej Británie.

Vyvrcholením podujatia pod Tatrami bude zápas futbalových legiend PFA z 90-tych rokov so známymi hráčmi a legendami slovenského a českého futbalu, ktorý sa v NTC SFZ v Poprade začne o 20.00 h.

V drese hviezd z Premier League prijali pozvanie Fín Jari Litmanen, bývalí anglickí reprezentanti Teddy Sheringham, Andy Cole a ďalší.

Z Česka budú prítomní Karel Poborský či Vladimír Šmicer. Slovenský futbal budú zastupovať vynikajúci futbalisti z minulých rokov Ľubomír Moravčík, Miroslav Karhan či Szilárd Németh.

"Okrem jedinečného futbalového zážitku sa o športový a hudobný zážitok medzi jednotlivými exhibíciami postarajú moderátori akcie Marcel Forgáč a Marcel Merčiak, tanečná skupina The Pastels a slovenský raper Kali," uvádza oficiálny web SFZ.

Program exhibičného podujatia v NTC SFZ v Poprade (piatok 29. mája):

16.00 h - Exhibičný zápas Armáda Slovenskej Republiky - Armáda Veľkej Británie

18.00 - 20.00 h: Sprievodný program

20.00 h - Futbalová exhibícia legiend Premier League a hráčov Česka a Slovenska

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.