Trpel od bolesti, podopieral ho lekár. Škrtel nedohral zápas

Martin Škrtel nedohral nedeľný zápas na ihrisku Watfordu.
Martin Škrtel nedohral nedeľný zápas na ihrisku Watfordu. (Autor: TASR)
Pavol Spál|20. dec 2015 o 16:40

V zápase kapitána nášho národného tímu dvakrát ošetrovali.

BRATISLAVA. Mal zmraštenú tvár, bolo vidno ako trpí od bolesti. Z ihriska odchádzal Martin Škrtel krivkajúc, za podpory lekára, ktorý ho musel podopierať.

Slovenský stopér v službách Liverpool FC nedohral zápas 17. kola Premier League na pôde Watfordu. V 41. minúte ho vystriedal Divock Origi.

Klopp nevie, kedy sa vráti

V zápase kapitána nášho národného tímu dvakrát ošetrovali, dvakrát po súboji s útočníkom súpera Troy Deeneyom.

V prvom prípade sa bolestivo chytal za chrbát, v druhom sa zdalo, že šlo o svalové zranenie.

"Martin Škrtel je zranený, čo je problém a v tomto momente netuším, kedy sa vráti a kto ho nahradí. Nikto neodpočíval, takže teraz musíme zistiť, koho budeme mať k dispozícii na Boxing Day," citoval server Sunday Express trénera Liverpoolu Jürgena Kloppa.

LFC bude 26. decembra čeliť lídrovi tabuľky Leicesteru City. Zranený je aj ďalší stredný obranca Dejan Lovren či brankárska jednotka Simon Mignolet.

Watford prekvapil

Domáci dokonale zaskočili súpera, keď už v 3. minúte otvoril skóre po rohu a chybe brankára Nathan Ake. V 15. minúte Martin Škrtel neubránil Odiona Ighalu a Nigérijčan strelou k ľavej žrdi zvýšil na 2:0.

Päť minút pred koncom riadneho hracieho času domáci stanovili konečný výsledok, keď v strede poľa stratil loptu Alberto Moreno a striedajúci Valon Behrami našiel hlavu Ighalu, ktorý strelil svoj dvanásty gól v sezóne.

Liverpool po prehre zostáva na deviatom mieste tabuľky.

Premier League - 17. kolo:

Watford - FC Liverpool 3:0 (2:0)

Góly: 15. a 85. Ighalo, 3. Aké

Martin Škrtel (Liverpool) hral do 41. min.

Swansea - West Ham United 0:0

Domov»Futbal»Anglicko»Trpel od bolesti, podopieral ho lekár. Škrtel nedohral zápas