Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Tatran Prešov s novým brankárskym duom

Brankár Svetislav Verkič odchádza z Tatrana Prešov. (Autor: TASR)
SITA|Publikované 22. máj 2015 o 07:26

Už dávnejšie je známe, že Prešov angažoval ukrajinského reprezentanta Igora Čuprynu. Podľa najnovšej informácie k nemu pribudne Vladimir Božič.

PREŠOV. - Hádzanári Tatrana Prešov budú mať novú brankársku dvojicu. V stredu sa pri oslavách zisku jedenásteho majstrovského titulu nelúčil len Srb Svetislav Verkič, ale aj jeho český kolega spomedzi troch žrdí Jakub Krupa.

Ani jeden z gólmanov podľa správy v denníku Korzár zatiaľ nemá istý nový angažmán.

Už dávnejšie je známe, že úradujúci slovenský šampión angažoval do bránky ukrajinského reprezentanta Igora Čuprynu (HC Portovik). Podľa najnovšej informácie k nemu pribudne 32-ročný Vladimir Božič.

"Ide o skúseného brankára a chorvátskeho reprezentanta, ktorý naposledy vypomáhal rakúskemu Bregenzu. Rodák zo Splitu má za sebou aj pôsobenie v splitských kluboch Brodomerkur a Koteks, v nemeckom Friesenheime, španielskom BM Ciudad Encantada, bosnianskom Sarajeve, bieloruskom Meškove Brest," predstavil novú akvizíciu na stránkach Korzára generálny manažér Tatrana Branko Benko.

Od nadchádzajúcej sezóny si dres prešovského klubu oblečú aj spojky Dávid Pogány (Nové Zámky), Rus Alexej Peskov (ZTR Záporožie) a aktuálny je stále príchod ďalšieho ľaváka na post pravej spojky.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.