Finále play off NHL: Tampe sa podarilo proti Coloradu znížiť (3. zápas)

Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche: ONLINE prenos z 3. zápasu finále play off NHL. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|20. jún 2022 o 20:00 (aktualizované 21. jún 2022 o 07:12)

Sledovali ste s nami online prenos z 3. zápasu finále play off NHL: Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche.

TAMPA. Tampa Bay Lightning a Colorado Avalanche dnes v noci hrali 3. zápas finále play off NHL. V zápase sa predstavil aj slovenský obranca Erik Černák.

Po dvoch prehrách sa podarilo Tampe znížiť stav série na 1:2 na zápasy. Postarala sa o to vysokým víťazstvom 6:2. Erik Černák mal pri tomto triumfe bilanciu dvoch plusových bodov a odohral viac ako 19 minút.

Sledovali ste hokej s nami naživo ako online prenos.

ONLINE: Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche dnes (finále play off NHL, 3. zápas, Erik Černák, utorok)

Play-off NHL Finále 2021/2022
21.06.2022 o 02:00
Tampa Bay
6:2
(2:1, 4:1, 0:0)
60' minúta
Ukončený
Colorado
Prehľad
Góly a asistencie: 14. Cirelli (Maroon), 15. Palát (Stamkos), 22. Paul (Colton), 28. Stamkos (Kučerov, Bogosian), 32. Maroon (Kučerov, Hedman), 35. Perry (Palát, Hedman) – 9. Landeskog (Rantanen, Makar), 25. Landeskog (Makar, Rantanen). Rozhodca: Dwyer, Rooney – Kovachik, Daisy. Diváci: 19 092.
To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů napočtenou!
3 hvězdy utkání

1. Steven Stamkos (TBL) – 1+1
2. Nikita Kučerov (TBL) – 0+2
3. Nick Paul (TBL) – 1+0
Kdo se postavil do brankoviště

Andrej Vasilevskij (TBL) – 37 zákroků, 2 OG, úspěšnost zákroků 94,9 %, odchytal 60:00
Darcy Kuemper (COL) – 17 zákroků, 5 OG, úspěšnost zákroků 77,3 %, odchytal 31:11
Pavel Francouz (COL) 9 zákroků, 1 OG, úspěšnost 90%, odchytal 26:56.
Československá stopa v utkání
Erik Černák (TBL) – 0+0, účast +2, 1 střela na bránu, 0 TM, čas na ledě 19:14
Ondřej Palát (TBL) – 1+1, účast +2, 2 střely na bránu, 2 TM, čas na ledě 17:26
Jan Rutta (TBL) – 0+0, účast +2, 0 střel na bránu, 0 TM, čas na ledě 13:29
Do Amalie Areny si dnes našlo cestu 19 092 diváků, bylo tedy vyprodáno!
Bodyčeky: 40– 27.
Je za námi třetí duel finálové série mezi Tampou Bay Lightning a Coloradem Avalanche. Dvojnásobný obhájce titulu dokázal zvládnout klíčový třetí duel a snížil stav série na 1:2 z pohledu Lightning. Svěřenci Jona Coopera udělali klíčové kroky k výhře ve druhé části, ve které odskočili soupeři na rozdíl čtyřech branek. Hostující hráči sice několikrát svého soka ve třetí části zatlačili, opět vynikající Andrej Vasilevskij však již žádný kotouč za sebe nepustil. Kaňku na dnešní výhře však Tampě dělá zranění Nikity Kučerova, který byl na konci zápasu tvrdě dohrán Toewsem a zamířil předčasně do kabin. Pro Lightning bude jeho uzdravení do čtvrtého duelu klíčové. Již zmíněný čtvrtý duel série přijde na řadu v noci ze středy na čtvrtek.
Konec zápasu.
59:58
Nic víc se už nestane. Tampa vítězí na svém ledě 6:2!
59:30
Domácí nikam nespěchají, snaží se především držet kotouč na svých holích daleko od své branky.
57:48
Trestem je odměněn i Andrew Cogliano, domácí si tak ještě zahrají přesilovou hru.

57:48
V obranné třetině Colorada se nám strhla další mela. V bitce si to rozdali Colton s O'Connorem. Hostujícímu útočníkovi se nakonec podařilo svého protihráče dostat pod sebe a dá se tedy považovat za vítěze tohoto konfliktu.
57:37
Domácí ukazují svoji chytrost v rozhodujících momentech. Nekomplikují si situaci a kotouč pouze posouvají do středního pásma.
57:00
Tři minuty do konce základní hrací doby, o vítězi dnešního zápasu je zřejmě rozhodnuto.
56:29
Ofsajdové postavení vyhání hosty z útočné třetiny.
56:00
Šest hráčů Colorada v útočném pásmu, hosté to zkouší s odkrytou brankou!
54:40
Alex Killorn – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.
54:40
Atak na Kučerova se na domácím útočníkovi projevil. Ruský útočník v barvách Tampy zamířil do kabin, dnešní zápas pro něj zřejmě skončil. Bude zajímavé sledovat, jak tomu bude s jeho startem v dalším zápase.
53:38
Devon Toews – 2 min., krosček.
53:38
Kučerova dohrál tvrdě Toews, hosté půjdou do tří. Po celé situaci ještě vznikla další potyčka, rozhodčím se však podařilo rychle vše roztrhnout.
52:53
Po dlouhé kombinaci napřáhl ke střele od modré Hedman. Tvrdou dělovku však Francouz viděl a dokázal ji vyrazit do rohu.
52:03
Další potyčka za brankou Francouze, ze kterého si dvouminutový trest odnáší pouze Cogliano. Přesilová hra tak čeká domácí Tampu.
52:03
Andrew Cogliano – 2 min., nesportovní chování.
51:21
Tvrdým hitem si našel Hagel Mansona, za což sklízí od diváků velký potlesk.
50:41
Špatný přechod přes modrou čáru končí ofsajdem Colorada. Následuje komerční přestávka.
50:27
Lightning se ve třetí části zaměřují hlavně na obranu, snaží se ubránit svůj vysoký náskok.
49:46
Po delší době v permanenci Pavel Francouz. Hedmanovo ránu však český brankáč ve službách Avs viděl a neměl s ní problém.
49:26
Další přerušení, tentokrát končí kotouč v hledišti po vyhození Bogosiana, které však přišlo ze středního pásma, a tak se vylučovat nebude.
47:58
Mezi kruhy se objevil volný Byram. Než si však hostující obránce srovnal kotouč na čepeli, tak předvedl vynikající blok Perry.
47:43
MacKinnon se dokázal zbavit na modré čáře protihráče, jeho následná rána byla však sražena mimo.
46:51
Perry přišel o puk na nejméně vhodném místě. Využít toho hosté však nedokázali, nepřesná přihrávka od Helma končí pod lapačkou brankáře domácích.
46:26
Hru uklidňuje Hedman, který zajel za svoji branku a čeká na vystřídání spoluhráčů.
45:52
Skvělou práci dozadu odvedl Nash, který se dobře vrátil, obral soupeře o kotouč a ještě přesně rozehrál.
44:50
Před domácího brankáře se dokázal dostat Compher, kterého ránu Vasilevskij dokázal pokrýt. Šlo již o šestou střelu na domácí branku ve třetí části.
44:18
Aube-Kubel se protáhl podél pravého mantinelu a následně vypálil, jeho rána byla zablokována.
41:39
Hosté se vrhli do třetí třetiny s větším aktivitou, hráči Tampy jsou si vědomi svého náskoku a nikam nespěchají.
40:01
Začala třetí třetina.
Oba týmy se vracejí na led. Nic nebrání tomu, aby odstartovala třetí část!
Statistiky po 2. třetině:
Střely na branku: 27–27.
Zablokované střely: 15–712.
Trestné minuty: 10– 10.
Vyhraná vhazování: 33–23.
Bodyčeky: 26– 23.
Druhá třetina je minulostí. Prostřední část zápasu vyšla na jedničku domácímu celku, který navýšil své vedení na rozdíl čtyř branek. Hráči Tampy díky dnešn gólové produkci vyhnali ze branky soupeře Darcyho Kuempera, kterého nahradil Pavel Francouz. Ani ten však nedokázal zastavit rozjeté Lightning, kteří jsou tak blízko k zisku prvního bodu v sérii.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:43
Rozhodčí vyloučili jednoho na obou stranách, pokračovat se tedy hrou čtyři na čtyři.
39:43
Michail Sergačjov – 2 min., hrubost.

Andrew Cogliano – 2 min., hrubost.
39:43
Velká mela před střídačkou hostů, do potyčky se zapojili všichni aktéři na ledě. Rozhodčí budou rozhodně vylučovat.
39:01
Hosté se hnali do přečíslení 3 na 1. MacKinnon se rozhodl vzít celou situaci na sebe, neuspěl.
38:38
Hosté propadli ve středním pásmu, čehož se snažil využít Hagel, který nabral rychlost. Jeho následnou ránu Francouz vyráží levým betonem do rohu.
37:46
Killorn je zpět na ledě, domácí ustáli kritické momenty.
37:42
Newhook nic nevymýšlel a zkusil rychle vypálit. Jeho rána minula domácí svatyni.
37:08
Tygřím skokem obětavě skočil za kotoučem Cirelli, domácí se osvobozují.
36:46
Colorado ukazuje svoji velkou sílu v přesilové hře, více než minutu svírá soupeře v jeho třetině.
35:46
Killorn se provinil ve své obranné třetině faulem, Colorado má před sebou třetí přesilovou hru. Bude úspěšná podobně jak předchozí?
35:46
Alex Killorn – 2 min., sekání.
34:58
34:58
goalTampa právě vstřelila branku! Domácí pokračují ve své kanonádě! Na konci zužitkované přesilové hry stál COREY PERRY. Kouzlo Pavla Francouze v brance Avs nevydrželo dlouho. Asistence: Ondřej Palát a Victor Hedman.
34:22
Nico Sturm – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
33:46
Situaci si nekomplikoval Jan Rutta, který obloučkem vyhazuje kotouč do středního pásma.
33:40
Po rychlé výměně se tlačil do zakončení Rantanen, Kučerov mu na poslední chvíli strčil hůl do střele a rána tak končí vysoko nad brankou.
32:54
Helm dokázal u mantinelu získat kotouč, předložil ho Mansonovi, který rychle pálil. Rána zápěstím od hráče hostí končí těsně vedle branky.
31:15
Pavel Francouz na ledě! Jared Bednar sáhl po páté inkasované brance ke změně v brance, novicem na ledě je český brankář. Zápas naopak končí pro Darcyho Kuempera.
31:15
changeStřídání v týmu Colorado Avalanche:
ze hřiště odchází Darcy Kuemper, přichází Pavel Francouz.
31:15
31:15
goalTampa právě vstřelila branku! Pátá branka v síti hostů! PATRICK MAROON si dokázal rychle přebrat kotouč od Kučerova a překonat brankáře hostí. Asistence: Nikita Kučerov a Victor Hedman.
30:47
Rantanen se pokusil vzít to na sebe, individuálně se však proti dvojici Černák, Hedman neprosadil,
30:27
Sergačjov získal kotouč v pásmu domácích, nabral rychlost a pokusil se ohrozit Kuempera. Ten měl s jeho střelou z rohu problémy, nakonec však dokázal celou situaci ustát.
28:59
Ve středním pásmu vznikla drobná potyčka, za kterou míří na trestnou lavici Maroon na domácí straně a Manson na straně druhé.
28:59
Patrick Maroon – 2 min., hrubost.

Josh Manson – 2 min., hrubost.
28:57
Hra je přerušena, ze hřiště v bolestech opouští Corey Perry, který se poroučel k zemi po kontaktu s protihráčem.
28:41
Potlesk od domácích fanoušků si vysloužil Jan Rutta, který tvrdým hitem odstavil protihráče a obral ho o kotouč.
27:52
27:52
goalTampa právě vstřelila branku! Kapitán posílá domácí opět do dvoubrankového vedení! STEVEN STAMKOS se vyskytl sám před Kuemperem, čehož využil k přesnému zakončení. Hostující brankář byl bez šance. Asistence: Nikita Kučerov a Zach Bogosian.
26:02
Špatný přechod přes střední pásmo od Avalanche, Lehkonen v ofsajdu. Následuje komerční přestávka.
24:43
24:43
goalColorado právě vstřelilo branku! Je sníženo! GABRIEL LANDESKOG dostal dostatek prostoru ke střele a přesnou ranou pod horní tyč snižuje vedení domácího celku! Pro hosty jde o druhou využitou přesilovou hru v zápase. Asistence: Cale Makar a Mikko Rantanen.
24:36
Rantanen neprocpal kotouč před ležícího Hedmana, Tampa vyhazuje.
24:03
Ross Colton zahákoval před brankou protihráče, hosté mají možnost ke snížení.
24:03
Ross Colton – 2 min., hákování.
23:50
importantRánu Rantanena vyrazil Vasilevskij pouze na hůl Comphera, který okamžitě dorážel do poloodkryté branky. Domácí brankář však vytáhl další vynikající zákrok a podržel svůj tým.
23:34
Makar objel celou šířku útočné třetiny, klička na Perryho mu však nevyšla a ztrácí kotouč.
22:42
Rychlá kombinace domácích a rána Černáka od modré. Kuemper připraven.
22:33
Domácí pokračují ve své aktivitě. Cirelli se protáhl kolem protihráče, jeho rána z úhlu však tentokrát mezi třemi tyčemi neskončila.
21:26
21:26
goalTampa právě vstřelila branku! Domácí navyšují vedení! První zaváhání hostů trestá domácí Tampa okamžitě. Manson špatně rozehrál, čehož využil Colton, který našel před brankou NICKA PAULA, jenž se nemýlil. Asistence: Ross Colton.
20:49
První rychlou akci druhé části obstarala první útočná formace Lightning. Palát předložil kotouč ke střele na hůl Kučerova, kterého rána byla sražena mimo led.
20:01
Začala druhá třetina.
Oba týmy jsou zpět na ledové ploše, jdeme na druhou část!
Bodyčeky: 16– 9.
Máme za sebou první třetinu dnešního duelu, po kterém spokojeněji do kabin odcházejí domácí, kteří vedou 2:1. Zápas však pro ně nezačal nejlépe, po brance Gabriela Landeskoga prohrávali. Dvojnásobný obhájce Stanley Cupu se však dokázal z úvodní branky rychle oklepat. Nejprve se o srovnání postaral Anthony Cirelli a následně překlopil vedení na stranu Lightning Ondřej Palát. Domácí tak půjdou do dalších dvou třetin v lepším rozpoložení, což je pro ně velmi dobré, dnes si totiž nemohou dovolit zaváhat.
20:00
První třetina skončila.
19:50
K zakončení se dostal těsně před pauzou ještě Rantanen, do jeho rány stačil na poslední chvíli padnout Maroon a zmařil tak velkou šanci hostů!
19:41
Při náporu hostů pálil od modré Toews, rána domácí svatyni minula.
19:05
Dobře brání Lightning svoji modrou čáru domácí, hosté hledali těžkou cestu do útočného pásma.
18:40
Kotouč od Bogosiana byl vrácen už do ofsajdu, hra je přerušena.
18:07
Rantanen si počkal, až mu Compher přejede před domácím brankářem. Jeho úmysl však nebyla vyslyšen, domácí jsou u kotouče.
17:12
Těžká rána pro domácí. Střídačku Lightning totiž opustil kulhavým krokem Nick Paul, s domácím útočníkem to nevypadá moc dobře.
16:17
Dva spolehlivé zákroky vytáhl Vasilevskij, který proti ranám od modré čáry měl dobrý výhled a nenadělaly mu větší problémy.
14:54
14:54
goalTampa právě vstřelila branku! Domácí obracejí stav! Při rychlém protiútoku našel Stamkos v dobré pozici ONDŘEJE PALÁTA, který svým dalším gólem v play-off převrací vedení na stranu domácích! Asistence: Steven Stamkos.
14:41
Nahození od modré čáry vyrazil Vasilevskij mimo led, po komerční přestávce se bude vhazovat po levici domácího brankáře.
14:11
Velké tempo hry předvádí oba celky, tohle je pravé finále.
13:03
13:03
goalTampa právě vstřelila branku! Domácí srovnávají! ANTHONY CIRELLI nabral rychlost ve středním pásmu, přebral si puk od spoluhráče, natlačil se před obránce soupeře a možná i s trochou štěstí dokázal dostat kotouč za záda Kuempera. Asistence: Patrick Maroon.
12:54
Colorado je v plném počtu, Newhook je zpět na hrací ploše.
12:17
Po další nepřesné rozehrávce musí Tampa zakládat útok ze své třetiny.
11:52
Domácím se zatím v přesilové hře moc nedaří, Avalanche se po několikáté osvobozují.
11:06
importantPo nabídce Paláta zakončoval sám před Kuemperem Stamkos, hostující brankář však vytáhl další vynikající zákrok!
10:54
Alex Newhook – 2 min., držení hole.
09:58
Po dalším zisku kotouče od Paula se dostal puk na hůl Sergačjov, který svojí střelou však minul branku soupeře.
08:19
08:19
goalColorado právě vstřelilo branku! Hosté využívají přesilovou hru a jdou do vedení! Po střele Rantanena se kotouč odrazil do dresu GABRIELA LANDESKOGA, který se rychle zorientoval v předbrankovém prostoru a dorážkou posílá hosty do vedení! Asistence: Mikko Rantanen a Cale Makar.
08:03
Díky velké obětavosti dokázali domácí dostat kotouč ze svého pásma.
07:51
Compher je zpět na ledě, Avalanche si zahrají přesilovou hru.
07:41
Rychlý přesun domácích ze středního do útočného pásma zastavil ofsajd, Stamkos se do šance nedostal.
07:21
Po rychlém střeleckém pokusu končí kotouč v náručí domácího brankáře. Je před námi první komerční pauza.
07:09
Počty na ledě se nám srovnají, Ondřej Palát zahrál vysokou holí proti Eriku Johnsonovi. Pokračujeme tedy hrou čtyřech proti čtyřem.
07:09
Ondřej Palát – 2 min., vysoká hůl.
06:37
Po vysoké holi od Perryho se hra přesouvá do středního pásma, domácí tak musí opět zakládat nový útok.
06:30
Po rychlé kombinaci pálil z pravého kruhu Stamkos, Kuemper na jeho ránu i dorážku Paláta připraven.
05:50
Compher se provinil faulem, ideální možnost pro domácí dostat se do vedení, jelikož si zahrají první přesilovou hru v zápase.
05:50
J. T. Compher – 2 min., nedovolené bránění.
05:36
Kučerov hledal backhandem uprostřed stojící spoluhráče, to mu však nevyšlo a naopak mohli zahrozit hosté. Ani Lehkonen však celou situaci nevyřešil dobře.
05:23
Hosté jsou po neuznané brance trochu opařeni, čehož zkusili domácí využít. Rána z otočky od Nicka Paula končí daleko od hostující branky.
05:00
Hráči Lightning nedokázali dostat kotouč z obranné třetiny, což využil hostující celek na jedničku! Ke střele se dostal Ničuškin, který sice poslal kotouč do sítě. Celé situaci však předcházel těsný ofsajd. Po vyžádání trenérské výzvy je nakonec branka odvolána!
04:46
Ničuškin to zkusil individuálně, což nebylo ideální řešení. Hostující útočník byl rychle obrán o kotouč.
03:48
importantPo vyhraném buly Avs střílel jeden z hostujících obránců. Díky nešťastnému odrazu pro domácí se ke kotouči dostal Compher, na kterého zívala prázdná branka. Vasilevskij však vynikajícím zákrokem podržel svůj celek!
03:32
Rychlost nabral ve vlastní třetině Lehkonen, který se dokázal dostat až ke střele. Do jeho rány na poslední chvíli sáhl Černák, který kotouč protečoval mimo led.
03:02
Maroon získal kotouč za brankou, dokázal ustát důraz soupeře a následně vybídl ke střele jednoho z obránců. Tvrdá dělovka končí v lapačce brankáře hostí.
02:43
Kotouč končí mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:19
importantPrvní velkou šanci obstarali domácí. Killorn obral protihráče o kotouč, našel přesně Coltona, Kuemper se však vytáhnul proti jeho střele i následné dorážce Paula.
01:59
Utkání začalo ve velkém tempu, oba týmy dohrávají každičkou akci.
01:30
Těžkou chvíli domácí ustáli, dobře to udělal Hedman s Ruttou, kteří dokázali dostat kotouč do bezpečí.
01:22
Podruhé nepřesnost na domácí straně, hra se opět vrací před domácího brankáře.
01:13
Nepřesná nabídka od domácího obránce, následuje zakázané uvolnění.
01:07
První zákrok Kuempera, který neměl problém se střelou Kučerova.
00:32
Po první půl minutce oba týmy střídají, čehož využívá Erik Johnson, který rychle zavezl kotouč do útočné třetiny.
00:01
Úvodní buly vyznělo lépe pro hosty, kteří se okamžitě vrhají dopředu.
00:01
Utkání právě začalo.
Formality máme za sebou. Nic nebrání tomu, aby dnešní duel mohl být zahájen!
Oba celky již míří na hrací plochu Amalie Areny, následuje státní hymna USA.
Úvodní sestavy:

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Hedman, Rutta, Černák, McDonagh (A), Bogosian, Sergačjov – Kučerov, Stamkos (C), Palát – Killorn (A), Cirelli, Hagel – Paul, Colton, Perry – Bellemare, Maroon, Nash.
Trenér: Jon Cooper

Colorado Avalanche: Kuemper (Francouz) – Makar, Toews, Manson, J. Johnson, Byram, E. Johnson – Ničuškin, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Rantanen (A), Compher, Aube-Kubel – L. O'Connor, Helm, Lehkonen – Cogliano, Sturm, Newhook.
Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: Dwyer, Rooney – Kovachik, Daisy.
Česká a slovenská stopa v play-off

Erik Černák (TBL) – 19 zápasů, 1 bod (1+0)
Ondřej Palát (TBL) – 19 zápasů, 17 body (9+8)
Jan Rutta (TBL) – 13 zápas, 3 bodů (0+3)
Pavel Francouz (COL) – 6 zápasů, 90,63%, 2,86 průměr obdržených branek
Průběh série

1. zápas

Colorado Avalanche – Tampa Bay Lightning 4:3pp (3:1, 0:2, 0:0 – 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Landeskog (Rantanen, Byram), 10. Ničuškin (MacKinnon), 18. Lehkonen (Rantanen, Landeskog), 62. Burakovsky (Ničuškin, Compher) – 13. Paul (Hedman, Point), 33. Palát (Kučerov, McDonagh), 34. Sergačjov (Hagel, Cirelli)

2. zápas

Colorado Avalanche – Tampa Bay Lightning 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 3. Ničuškin (Burakovsky, Newhook), 8. Manson (Cogliano, Newhook), 14. Burakovsky (Rantanen, Toews), 25. Ničuškin (Rantanen), 37. Helm (L. O'Connor), 43. Makar (Cogliano), 50. Makar (Rantanen, MacKinnon)
Jak již bylo zmíněno, finálová série mezi Tampou a Coloradem má zatím jednoznačného krále, a tím jsou Avalanche. Svěřenci trenéra Bednara zvládli klíčové bitvy na domácím ledě, díky čemuž se ujmuli vedení v sérii 2:0.
Úvodní utkání série nabídlo dramatickou podívanou, která dospěla až do prodloužení, kde o prvním bodu pro tým z Denveru rozhodl Andre Burakovsky. To druhé utkání už bylo o poznání jednostrannější. Ani výrazná opora hostů Andrej Vasilevskij, na kterého se Lightning mohou již několik let spolehnout, nedokázal zadržet rozjeté hráče Colorada, kteří za jeho záda dokázali dostat hned sedm puků a jednoznačně ovládli druhý duel.
Třetí utkání v Amalie Areně bude pro vývoj série klíčové. Pokud by hráči Avalanche zvládli i třetí duel, tak to bude s ambicemi obhájce titulu vypadat dost bídně. Podaří se svěřencům trenéra Coopera zdramatizovat vývoj série?
Zdravím všechny fanynky a fanoušky vrcholového hokeje. Vítám všechny u sledování textového přenosu z nejprestižnější ligy na světě NHL. Zámořská soutěž se blíží do svého finiše, soutěž už dospěla až do finálové bitvy, kde je po dvou zápasech blíže k zisku Stanley Cupu Colorado Avalanche. V noci na úterý nás čeká klíčová třetí bitva série.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Domov»Hokej»NHL»Finále play off NHL: Tampe sa podarilo proti Coloradu znížiť (3. zápas)