Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Svetová skupina - programy

SITA|Publikované 10. apr 2008 o 19:42

BRATISLAVA 10. apríla (SITA) - Súhrn programov stretnutí štvrťfinále svetovej skupiny Davisovho pohára 2008 tenisových reprezentačných družstiev mužov (hrá sa 11. - 13. apríla):


NEMECKO - ŠPANIELSKO

(Brémy, AWD Dome, tvrdý povrch Rebound Ace Synpave v hale, kapacita 9300 divákov)

Piatok (14.00 h SELČ):

Nicolas Kiefer - Rafael Nadal

Philipp Kohlschreiber - David Ferrer

Sobota (13.30 h SELČ):

Philipp Kohlschreiber, Philipp Petzschner - Feliciano Lopez, Fernando Verdasco

Nedeľa (13.30 h SELČ):

Philipp Kohlschreiber - Rafael Nadal

Nicolas Kiefer - David Ferrer

Nominácie:

Nemecko: Philipp Kohlschreiber (25. / 67.), Nicolas Kiefer (47. / 185.), Michael Berrer (65. / 243.), Philipp Petzschner (121. / 107.), kapitán: Patrik Kühnen

Španielsko: Rafael Nadal (2. / 135.), David Ferrer (5. / 273.), Fernando Verdasco (31. / 140.), Feliciano Lopez (34. / 124.), kapitán: Emílio Sanchez


RUSKO - ČESKO

(Moskva, Malá športová aréna Lužniki, antuka v hale, kapacita 6480 divákov)

Piatok (11.00 h SELČ):

Marat Safin - Tomáš Berdych

Igor Andrejev - Radek Štěpánek

Sobota (12.00 h SELČ):

Nikolaj Davydenko, Michail Južnyj - Lukáš Dlouhý, Pavel Vízner

Nedeľa (11.00 h SELČ):

Igor Andrejev - Tomáš Berdych

Marat Safin - Radek Štěpánek

Nominácie:

Rusko: Nikolaj Davydenko (4. vo svetovom rebríčku vo dvojhre, 523. vo štvorhre), Michail Južnyj (11. / 91.), Igor Andrejev (27. / 255.), Marat Safin (87. / 202.), kapitán: Šamil Tarpiščev

Česko: Tomáš Berdych (9. / 113.), Radek Štěpánek (28. / 73.), Lukáš Dlouhý (169. / 14.), Pavel Vízner (bez hodnotenia vo dvojhre / 5.), kapitán: Jaroslav Navrátil


ARGENTÍNA - ŠVÉDSKO

(Buenos Aires, Estadio Parque Roca, antuka vonku, kapacita 14 097 divákov)

Piatok (15.00 h SELČ):

David Nalbandian - Thomas Johansson

Jose Acasuso - Robin Söderling

Sobota (16.00 h SELČ):

Guillermo Caňas, David Nalbandian - Jonas Björkman, Robert Lindstedt

Nedeľa (15.00 h SELČ):

David Nalbandian - Robin Söderling

Jose Acasuso - Thomas Johansson

Nominácie:

Argentína: David Nalbandian (7. / 197.), Juan Monaco (17. / 102.), Guillermo Caňas (24. / 127.), Jose Acasuso (40. / 85.), kapitán: Alberto Mancini

Švédsko: Robin Söderling (39. / 374.), Jonas Björkman (60. / 21.), Thomas Johansson (62. / 89.), Robert Lindstedt (- / 36.), kapitán: Mats Wilander


USA - FRANCÚZSKO

(Winston-Salem, Lawrence Joel Veterans Memorial Coliseum, tvrdý povrch Premier Court v hale, kapacita 14 500 divákov)

Piatok (19.00 h SELČ):

Andy Roddick - Michael Llodra

James Blake - Paul-Henri Mathieu

Sobota (19.30 h SELČ):

Bob Bryan, Mike Bryan - Arnaud Clément, Michael Llodra

Nedeľa (19.00 h SELČ):

Andy Roddick - Paul-Henri Mathieu

James Blake - Michael Llodra

Nominácie:

Spojené štáty americké: Andy Roddick (6. / 742.), James Blake (8. / 198.), Bob Bryan (- /+1.), Mike Bryan (- /+1.), kapitán: Patrick McEnroe

Francúzsko: Richard Gasquet (10. / 45.), Paul-Henri Mathieu (12. / 187.), Michael Llodra (41. / 12.), Arnaud Clément (70. / 11.), kapitán: Guy Forget


Súvisiace články