O MS v Česku je enormný záujem, súťaž o predkupné právo na vstupenky sa chýli ku koncu

Českí hokejisti.
Českí hokejisti. (Autor: TASR/AP)
SITA|11. sep 2023 o 14:38

Najväčší záujem je o zápasy domácich Čechov, z ostatných výberov sú najviac preferované súboje slovenskej, poľskej a fínskej reprezentácie.

BRATISLAVA. Už len do piatka 15. septembra majú záujemcovia možnosť zaregistrovať sa do súťaže na oficiálnom webe podujatia o predkupné právo na vstupenky pre budúcoročné majstrovstvá sveta v hokeji v Česku.

Keďže organizátori šampionátu zaznamenali enormný záujem o lístky na súboje turnaja, pripravili súťaž o možnosť vopred si zaistiť vstupenky.

Organizátorom sa prihlásilo už viac ako 100-tisíc záujemcov a viac ako polovica túži po lístkoch na súboje domácich Čechov.

Z ostatných výberov sú najviac preferované súboje slovenskej, poľskej a fínskej reprezentácie.

"Po uzavretí všetkých registrácií sa všetci účastníci do 24. septembra dozvedia, kto z nich získal predkupné právo na prvé kolo prednostného predaja.

To bude prístupné od 2. do 4. októbra. Nepredané vstupenky budú k dispozícii od 6. do 8. októbra v druhej fáze prednostného nákupu všetkým zaregistrovaným s výnimkou výhercov z prvého kola," informovali českí organizátori.

Česi tiež upozornili, že všetky zaregistrované osoby ako prvé dostanú všetky novinky spojené s uvoľnením nových sektorov do predaja či o možnosti nákupu ďalších lístkov na konkrétne stretnutia.

Aktuálne sú v ponuke len balíčky a podľa organizátorov viac ako 34-tisíc osôb prejavilo záujem o prvý deň turnaja a súboje Čechov proti Fínom v kombinácii s duelom Nórov proti Švajčiarom.

Hokejové MS 2024 sa uskutočnia od 10. do 26. mája v Prahe a Ostrave.

Slováci sa predstavia v základnej B-skupine a ich súpermi budú postupne výbery Nemecka, Kazachstanu, USA, Poľska, Francúzska, Lotyšska a Švédska.

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»MS v hokeji 2024»O MS v Česku je enormný záujem, súťaž o predkupné právo na vstupenky sa chýli ku koncu