Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Štart tesne porazil Partizánske

TASR|Publikované 26. sep 2008 o 17:57

Partizánske 26. septembra (TASR) - V predohrávanom stretnutí 4. kola slovensko-českej ligy hádzanárok WHIL prehrala HK Slávia Partizánske na domácej palubovke ...

PARTIZÁNSKE. V predohrávanom stretnutí 4. kola slovensko-českej ligy hádzanárok WHIL prehrala HK Slávia Partizánske na domácej palubovke s trenčianskym Štartom 22:26.

HK Slávia Partizánske - HK Štart Trenčín 22:26 (9:16)

Najviac gólov: Hodošková 7, Šťastná, Blažeková, U. Richtarechová, Styková, Michnová a Kalmárová po 2 - Birkušová, Gašparovičová a Bahýlová po 6. Rozhodcovia: Brunovský a Čanda, 7m hody: 6/3 - 4/3, vylúčené: 1:4, ČK: Gašparovičová (Trenčín) za tri vylúčenia, 350 divákov.

Domáce v prvom polčase od 20. min nedali gól, čím prvú časť výrazne prehrali. Na začiatku druhého polčasu sa hráčky Partizánskeho pustili do hry s veľkým elánom, darilo sa im a s maximálnou bojovnosťou v 24. min znížili na 21:22. Potom však zahodili dve sedmičky a posledných päť minút prehrali 1:4. Trenčankám výborne zachytala brankárka Školková.