Rozhodcovia zápasu Argentína - Maroko (Autor: Tlačová agentúra SR/AP)
Sportnet|25. júl 2024 o 08:20

Vypočujte si štvrtkovú časť denného športového podcastu portálu Sportnet.sk, v ktorom si zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa udialo v športovom svete.

Podcast si môžete vypočuť aj na: Spotify Apple Google

BRATISLAVA. Je štvrtok, 25. júl a pred 28 rokmi získal Michal Martikán zlatú medailu vo vodnom slalome na olympijských hrách v Atlante.

Vypočujte si Sportnet novinky, ranný športový podcast portálu sportnet.sk, v ktorom si zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa počas včerajšieho dňa v športovom svete stalo.

Argentína nezískala ani bod

Duel B-skupiny olympijského futbalového turnaja mužov medzi Marokom a Argentínou v 16. minúte nadstaveného času prerušili po vyrovnávajúcom góle Juhoameričanov na 2:2.

Rozhodca pro dvoch hodinách pred prázdnymi tribúnami zrušil vyrovnávajúci argentínsky gól - systém VAR totiž vyhodnotil, že šlo o ofsajd. Po dohratí zvyšných troch minút sa z víťazstva 2:1 tešil africký tím.

Viac k téme:

Sinner sa OH nezúčastní

Taliansky tenista Jannik Sinner nebude štartovať na olympijskom turnaji v Paríži pre zápal mandlí.

Šampión Australian Open mal byť nasadenou jednotkou v mužskej dvojhre.

Uviedol, že po kvalitnom týždňovom tréningu na antuke začal pociťovať nevoľnosť, a následne Navštívil lekára, ktorý mu diagnostikoval zápal mandlí a striktne sa postavil proti jeho štartu v Paríži.

Pri neúčasti Sinnera by úloha najvyššieho nasadeného hráča mala pripadnúť Novakovi Djokovičovi.

Srb sa chce na parížskej antuke pokúsiť získať olympijské zlato, ktoré mu ako jediné chýba v jeho bohatej zbierke úspechov.

Takáč vychytal Slovanu remízu

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali na ihrisku slovinského NK Celje 1:1 v prvom zápase druhého predkola Ligy majstrov.

Ich gól strelil v 11. minúte David Strelec, keď odpovedal na presný zásah Luku Bobičanca z priameho kopu v 7. minúte.

Sportnet Sportnet podcast vychádza každý pracovný deň. Vypočuť si ho môžete aj na: Spotify Apple Google

Olympijské hry»Olympiáda Paríž 2024»Dve hodiny čakali na zrušenie gólu. Weiss: V desiatich sme podali výborný výkon (Sportnet podcast)