Sparta Praha sa trápi, s Jihlavou prehrala po hrubej chybe v obrane

TASR|15. apr 2017 o 23:20

V Česku boli v akcii viacerí slovenskí futbalisti.

PRAHA. V sobotňajšom stretnutí dvadsiateho štvrtého kola najvyššej českej futbalovej súťaže si domáca Zbrojovka Brno poradila s Jabloncom 2:0.

Jihlava pod vedením nového trénera Josefa Jinocha naplno zabodovala proti trápiacej sa Sparte Praha. Domáci využili hrubú chybu pri rozohrávaní súpera a Lotyš Davis Ikaunieks poslal loptu bez problémov do prázdnej bránky.

Česko - 24. kolo:

Zbrojovka Brno - FK Jablonec 2:0 (1:0)
Góly:
17. Tašči, 76. Řezníček
/Jakub Považanec hral od 87. minúty, Adam Zreľák (obaja Jablonec) pre zranenie nefiguruje v zápise o stretnutí/

Vysočina Jihlava - Sparta Praha 1:0 (0:0)
Gól:
47. Ikaunieks
/Matej Rakovan sedel na lavičke náhradníkov, Jozef Urblík (obaja Jihlava) nefiguruje v zápise o stretnutí/

1. FK Příbram - MFK OKD Karviná 4:2 (1:1)
Góly:
33. Jiránek, 54. Suchan, 69. Rezek, 74. Linhart - 16. Panák, 89. Jovanovič
/Lukáš Lupták (Příbram) nefiguruje v zápise o stretnutí, Marek Janečka odohral celý duel, Pavol Jurčo hral od 64. minúty, Branislav Pindroch (všetci Karviná) sedel na lavičke náhradníkov/

FC Fastav Zlín - FK Teplice 0:2 (0:0)
Góly:
50. Fillo, 75. Jeřábek
/Róbert Matejov (Zlín) absolvoval celý zápas, Martin Chudý (Teplice) sedel na lavičke náhradníkov/

FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 1:1 (1:0)
Góly:
21. Železník - 54. Krch
/Miroslav Keresteš sedel na lavičke náhradníkov, Lukáš Pauschek (obaja Mladá Boleslav) nefiguruje v zápise o stretnutí/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Sparta Praha sa trápi, s Jihlavou prehrala po hrubej chybe v obrane