Pondelok, 1. marec, 2021Meniny má Albín

Slovan odletel za Ural bez Višňovského

(Autor: TASR)
SITA|Publikované 17. jan 2013 o 10:07

Skúsený obranca zatiaľ zostáva v Bratislave, do zámoria neletí z rodinných dôvodov.

BRATISLAVA. Hokejový Slovan Bratislava odcestoval vo štvrtok na ďalší výjazd na klziská súperov v Kontinentálnej hokejovej lige bez obrancu Ľubomíra Višňovského.

Slovenský tím sa z Bratislavy presunul do Chanty-Mansijska, kde nastúpi v piatok o 14.00 SEČ proti tamojšej Jurge.

Následne čakajú na Slovan duely v nedeľu 20. januára o 11.00 h v Omsku a v utorok 22. januára v kazašskej Astane.

Višňovský nemôže nastupovať za "belasých" na základe rozhodnutia vedenia Kontinentálnej hokejovej ligy, ktoré rešpektuje jeho zmluvu s New York Islanders.

Topoľčiansky rodák zostal v Bratislave, kde bude trénovať. Do zámoria v najbližších dňoch ešte neodletí z rodinných dôvodov, aj keď aj táto možnosť je stále v hre.

Vedenie Islanders mu zatiaľ nedalo súhlas na pôsobenie v Bratislave.

S tímom Slovana necestovali ani zranení Miroslav Šatan, Martin Štajnoch a Andrej Šťastný. Michala Vondrku stále trápi viróza a berie antibiotiká.

Do Ruska sa však vydal Patrik Luža, ktorý sa už zotavil z otrasu mozgu z majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov v Ufe. Informoval o tom klubový web Slovana.

Zoznam hráčov Slovana na cestu do Ruska: Janus, Konrád - I. Ďatelinka, P. Luža, V. Mihálik, Mojžíš, Sigalet, Sersen, Švarný, J. Tabaček, Trška - Bakoš, Bartovič, Bližňák, M. Daňo, L. Hudáček, Kudrna, Kukumberg, Kytnár, Miklík, T. Mikúš, Ölvecký, Preisinger, Vondrka

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články