Úvodný gól dal súper. Slovan vysoko zdolal Viedeň Capitals

Hokejisti HC Slovan Bratislava - ilustračná fotografia. (Autor: TASR)
TASR|14. aug 2021 o 22:16

Išlo o prípravný zápas.

Slovan Bratislava - Viedeň Capitals 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)

Góly: 15. Gachulinec (Harris, Štajnoch), 24. Harris (Takáč, Štajnoch), 31. Yogan (Štajnoch, Rapuzzi), 35. Gašpar (Yogan), 53. Kytnár, 54. MacKenzie (Rapuzzi) – 6. Tropp (Antal, Prapavessis), 23. Maxa (Hartl)

Bratislava 14. augusta (TASR) - Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v prípravnom zápase nad Viedňou Capitals 6:2.

Úvodný gól zápasu strelil za Viedeň Tropp. Potom však prišlo vyrovnanie z hokejky Gachulinca. Na začiatku druhej tretiny šla Viedeň opäť do vedenia po zápasu Maxa. Už o minútu však prišlo vyrovnanie z hokejky Harrisa.

Od tohto momentu Slovan definitívne zlomil súpera. Postupne dali góly Yogan, Gašpar, Kytnár a MacKenzie.

Domov»Hokej»Slovensko»Úvodný gól dal súper. Slovan vysoko zdolal Viedeň Capitals