Slováci v zahraničí: Dva góly dali Hamšík, Fodrek a Grajciar

SITA|22. nov 2010 o 08:59

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (19. - 21. novembra 2010).

BRATISLAVA. Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (19. - 21. novembra 2010):

ANGLICKO

I. liga - 14. kolo:

FC Liverpool - West Ham 3:0 - Martin Škrtel v drese Liverpoolu hral celý zápas.

West Bromwich - Stoke City 0:3 - Marek Čech v službách domácich odohral celý duel.

TALIANSKO

I. liga - 13. kolo:

Catania - Bari 1:0 - Tomáš Košický nestál v bránke domácich.

Cesena - Palermo 1:2 - Martin Petráš za domácich nehral.

Neapol - Bologna 4:1 - Marek Hamšík za Neapol hral do 57. minúty a dvakrát skóroval.

NEMECKO

Norimberg - Kaiserslautern 1:3 - Marek Mintál nehral, Róbert Mak (obaja Norimberg) nastúpil v 63. minúte a skóroval. Adam Nemec za hostí hral od 85. min.

St. Pauli - Wolfsburg 1:1 - Peter Pekarík odohral v základnej zostave hostí celý duel.

Schalke - Brémy 4:0 - Erik Jendrišek za domáce mužstvo nehral.

Mönchengladbach - Mainz 2:3 - Miroslav Karhan nehral, Radoslav Zabavník (obaja Mainz) bol v akcii celý zápas a dostal žltú kartu.

II. liga - 13. kolo:

Osnabrück - Hertha 2:0 - Henrich Benčík za domácich hral od 88. min.

ČESKO

I. liga - 17. kolo:

Bohemians 1905 - Plzeň 1:0 - Martin Cseh odohral prvý polčas, Igor Držík

(obaja Bohemians 1905) absolvoval celý duel. Cseh dostal žltú kartu. Miloš

Brezinský odohral celé stretnutie, Marek Bakoš hral od 54. min., Michal Ďuriš (všetci Plzeň) od 73. min.

Liberec - Ústi nad Labem 3:0 - Michal Breznaník hral do 84. min, keď ho vystriedal Ján Vlasko (obaja Liberec). Breznaník skóroval. Miloš Gibala hral

od 74. min., Ladislav Benčík (obaja Ústí) do zápasu nezasiahol.

Mladá Boleslav - Slavia Praha 3:1 - Lukáš Opiela za domácich hral celé stretnutie. Karol Kisel za Slaviu odohral celý duel a dostal žltú

kartu.

Hradec Králové - Slovácko 0:0 - Tomáš Hájovský odohral za Hradec celý zápas a dostal žltú kartu. Miroslav Filipko odchytal celý duel, Tomáš Košút (obaja Slovácko) nehral.

Olomouc - Příbram 3:1 - Tomáš Lovásik za Olomouc nechytal. Jakub Rondzik a ani Milan Jurdík (obaja Příbram) nehrali.

Sparta Praha - České Budějovice 2:0 - Juraj Kucka bol aktérom celého zápasu, Miloš Lačný (obaja Sparta) nastúpil v 90. min. Jaroslav Belaň nechytal, Peter Černák (obaja České Budějovice) si na konto pripísal celý duel a dostal žltú kartu.

HOLANDSKO

I. liga - 15. kolo:

Den Haag - Breda 3:0 - František Kubík hral za Den Haag do 86. min.

Arnheim - Heracles Almelo 2:0 - Andrej Rendla (Almelo) odohral prvý polčas.

ŠKÓTSKO

Hearts - Hamilton 2:0 - Marián Kello odchytal za Hearts celé stretnutie.

Celtic - Dundee United 1:1 - Dušan Perniš odchytal celý duel, Filip Mentel (obaja Dundee Utd.) nechytal.

Kilmarnock - Glasgow Rangers 2:3 - Vladimír Weiss ml. hral za hostí od 69. minúty.

GRÉCKO

I. liga - 11. kolo:

Škoda Xanthi - Panserraikos 2:0 - Zdeno Štrba za domácich nenastúpil. Ján Novota do stretnutia nezasiahol.

Larissa - Panionios Atény 0:1 - Tomáš Belic za hostí nechytal.

Volos - Asteras 1:1 - Peter Doležaj absolvoval celý duel, Mário Breška (obaja Volos) odohral prvý polčas. Doležaj dostal žltú kartu.

MAĎARSKO

Kecskemét - Vasas Budapešť 3:1 - Ladislav Rybánsky odchytal za Kecskemét celé stretnutie. Jozef Gáspár hral za Vasas celý duel.

Haladás - Debrecen 3:0 - Branislav Fodrek za domácich odohral celé stretnutie, dvakrát skóroval a dostal žltú kartu.

Honvéd - Siófok 0:1 - Peter Molnár odchytal za Siófok celý zápas.

Kaposvár - Györ 3:0 - Mátyás Lelkes za domácich nehral. Otto Szabó za hostí nenastúpil.

Videoton - Újpest 1:0 - Tomáš Tujvel za domácich nechytal.

POĽSKO

Legia Varšava - Gdynia 3:0 - Miroslav Božok za hostí nehral.

Zabrze - Kielce 2:1 - Vladimír Balát za domácich nenastúpil. Pavol Staňo odohral celý zápas a skóroval, Lukáš Janič (obaja Kielce) nehral.

Vroclav - Chorzow 2:1 - Marián Kelemen odchytal za Vroclav celý zápas. Gábor Straka odohral za Chorzow celé stretnutie.

Poznaň - Bytom 1:0 - Lukáš Zápotoka za domácich nehral. Michal Hanek odohral celý duel, Peter Hricko hral do 90. minúty, keď bol vylúčený, Blažej Vaščák hral od 67. minúty, Marek Bažík a ani Miroslav Barčík (všetci Bytom) nehrali.

Bialystok - Cracovia Krakov 4:2 - Marián Jarabica (Cracovia) do súboja nezasiahol.

Wisla Krakov - Lubin 1:0 - Erik Čikoš (Wisla) odohral celý duel a dostal žltú kartu. Csaba Horváth odohral za Lubin celý duel.

RAKÚSKO

I. liga - 16. kolo:

Salzburg - Mattersburg 1:0 - Dušan Švento za domácich nehral. Peter Chrappan (Mattersburg) absolvoval celý zápas a dostal žltú kartu.

Innsbruck - Austria Viedeň 0:1 - Boris Prokopič odohral za domácich celý duel. Peter Hlinka (Austriu) bol na ihrisku celé stretnutie.

RUSKO

I. liga - 29. kolo:

Kazaň - Zenit Petrohrad 2:2 - Tomáš Hubočan za hostí pre zranenie nehral.

Machačkala - Saturn Moskovská oblasť 1:2 - Kamil Kopúnek za hostí nehral.

Rostov - Lokomotiv Moskva 1:2 - Ján Ďurica (Lokomotiv) absolvoval celý zápas.

Samara - Dinamo Moskva 1:0 - Martin Jakubko za hostí hral od 80. minúty a dostal žltú kartu.

TURECKO

Ankaragücü - Buyuksehirspor 2:2 - Štefan Senecký odchytal celý duel, Marek Sapara odohral celý zápas, Stanislav Šesták a Róbert Vittek (všetci

Ankaragücü) nehrali. .

Besiktas - Konyaspor 2:2 - Filip Hološko za domácich odohral celý zápas a skóroval. Peter Grajciar absolvoval celý duel a dal dva góly, Ivan Lietava (obaka)Konyaspor) nenastúpil.

RUMUNSKO

Pandurii - Brašov 2:1 - Peter Majerník v drese Brašova odohral celý zápas.

FC Temešvár - Otelul Galati 2:0 - Marián Čišovský (Temešvár) odohral celý duel a skóroval.

Stud. Bukurešť - Vaslui 0:1 - Dušan Kuciak odchytal celý zápas, Pavol Farkaš (obaja Vaslui) nehral.

CFR Kluž - Gaz Metan Medias 1:1 - Boris Peškovič za domácich nechytal. Michal Kubala odohral za hostí celý duel a dostal žltú kartu.

UKRAJINA

I. liga - 18. kolo:

Zaria Lugansk - Šachťar Doneck 1:3 - Lukáš Tesák absolvoval za domácich celý zápas a dostal žltú kartu.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Slováci v zahraničí: Dva góly dali Hamšík, Fodrek a Grajciar