Slavia zdolala Slovácko a je priebežným lídrom českej ligy

Sportnet|21. apr 2017 o 22:36

Pražský klub bude lídrom minimálne do nedele.

PRAHA. V stretnutí dvadsiateho piateho kola najvyššej českej futbalovej súťaže zvíťazila Slavia Praha na ihrisku Slovácka 2:0 a minimálne do nedele sa tím z hlavného mesta prebojoval na čelo tabuľky.

V prvom piatkovom zápase si Dukla Praha poradila s Jihlavou 4:1. Hostia síce na Juliske od piatej minúty vyhrávali, no do polčasu stihli domáci v priebehu pätnástich minút streliť tri góly.

Česká liga - 25. kolo:

Dukla Praha - FC Vysočina Jihlava 4:1 (3:1)

Góly: 18. a 54. Miloševič, 16. Kušnír, 29. Holenda - 5. Hronek

/Lukáš Štetina odohral celý duel, Matúš Hruška sedel na lavičke náhradníkov a Frederik Bílovský ani Róbert Kovaľ (všetci Dukla) nefigurujú v zápise o stretnutí. Matej Rakovan nastúpil v 56. minúte, Jozef Urblík (obaja Jihlava) nefiguruje v zápise o stretnutí/

1. FC Slovácko - Slavia Praha 0:2 (0:1)

Góly: 21. Škoda, 83. Deli

/Patrik Šimko sedel na lavičke náhradníkov, Tomáš Košút, Juraj Chvátal a Juraj Semanko (všetci Slovácko) nefigurujú v zápise o stretnutí. Dušan Švento (Slavia) nefiguruje v zápise o stretnutí/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Slavia zdolala Slovácko a je priebežným lídrom českej ligy