Škrtel dostal v derby červenú kartu, Fenerbahce dohrávalo bez dvoch hráčov

(Autor: Twitter)
SITA|7. máj 2017 o 20:47

Futbalisti Fenerbahce napriek oslabeniu vybojovali na pôde Besiktasu bod. Miroslav Stoch sa nezmestil na súpisku.

ANKARA. Fenerbahce v istanbulskom derby remizovalo na ihrisku Besiktasu 1:1 v zápase tridsiateho kola najvyššej tureckej futbalovej súťaže.

Duel nedohral slovenský reprezentant Martin Škrtel, ktorý po dvoch žltých kartách v priebehu siedmich minút musel v 88. minúte opustiť ihrisko.

O štyri minúty za ním do šatne predčasne putoval jeho spoluhráč Souza.

Fenerbahce však aj s ôsmimi hráčmi v poli dokázalo vybojovať bod, keď v závere duelu prekonal vlastného brankára stopér Marcelo a vyrovnal na konečných 1:1.

Druhý Slovák v drese Fenerbahce Miroslav Stoch sa opäť nezmestil na súpisku.

Štyri kolá pred koncom ligy má Besiktas už len dvojbodový náskok na čele tabuľky pred Basaksehirom. Tretí Fenerbahce stráca na lídra osem bodov.

TURECKO - 30. kolo:

Rizespor - Bursaspor 6:0

Besiktas Istanbul - Fenerbahce Istanbul 1:1

/Martin Škrtel hral do 88. minúty, vtedy dostal po druhej žltej karte červenú kartu a bol vylúčený (prvú ŽK dostal v 81. minúte), Miroslav Stoch (obaja Fenerbahce) nefiguruje v zápise o stretnutí/