Mladíci sa dlho netešili. Humenné rozhodlo štyrmi gólmi v druhej tretine

Hokejisti HC 19 Humenné - ilustračná fotografia. (Autor: Facebook HC 19 Humenné - oficiálna stránka)
TASR|14. sep 2021 o 20:33

Záverečná tretina sa len dohrávala.

SHL - predohrávka 45. kola

Slovensko U18 - Humenné 1:5 (1:1, 0:4, 0:0)

Góly: 4. Fedák - 15. Veličkin (Šimčák, Prokop), 23. Hajnik (Farkaš), 26. Mar. Štec, 30. Farkaš (Hajnik), 40. Šimčák (Veličkin)

Rozhodovali: Mĺkvy - Danko, Kollár. Vylúčení: 2:4, presilovky: 0:1, oslabenia: 1:4

PIEŠŤANY. V predohrávanom stretnutí 45. kola Slovenskej hokejovej ligy (SHL) prehral reprezentačný výber do 18 rokov s HC 19 Humenné 1:5.

Mladíci pritom už v 4. minúte otvorili skóre, keď sa presadil Fedák. Hostia však ešte do konca tretiny vyrovnali.

V prostrednej časti strelili štyri góly a definitívne rozhodli o triumfe.

Až štyria hráči Humenného dosiahli gól a asistenciu - Veličkin, Šimčák, Hajnik a Farkaš.

Tabuľka

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Mladíci sa dlho netešili. Humenné rozhodlo štyrmi gólmi v druhej tretine