Ciro Immobile premieňa pokutový kop.
Ciro Immobile premieňa pokutový kop. (Autor: TASR/AP)
TASR|5. jan 2020 o 14:45

O triumfe hostí rozhodol Ciro Immobile.

RÍM. V úvodnom nedeľňajšom dueli 17. kola talianskej futbalovej Serie A zvíťazilo Lazio Rím na ihrisku Brescie 2:1. Natiahlo tak šnúru víťazných zápasov na deväť.

Oba góly Lazia strelil Ciro Immobile, víťazný v prvej minúte nadstaveného času. Naposledy Rimania stratili body 19. októbra po domácej remíze 3:3 s Atalantou Bergamo.

Posledný tím tabuľky FC Janov zvíťazil nad Sassuolom 2:1. Janov sa vďaka tomuto víťazstvu, tretiemu v sezóne, posunul v tabuľke na predposledné 19. miesto o dva body pred SPAL.

Serie A - 17. kolo

• Brescia - Lazio Rím 1:2 (1:1)

Góly: 18. Balotelli - 42. a 90.+1 Immobile (prvý z 11 m)

ČK: 40. Cistana (Brescia)

/stredopoliar Nikolas Špalek (Brescia) hral do 45. minúty - obranca Denis Vavro (Lazio) nefiguroval v zápise o stretnutí/

Góly: 45. a 86. Belotti (druhý 11 m)

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Balotelliho gól Brescii nestačil, Špalek hral len polčas. Lazio dosiahlo ďalší triumf