Sen Levante v Primera División pokračuje

Hráči Levante, zľava Sergio Ballesteros, Arouna Kone a Javi Venta.
Hráči Levante, zľava Sergio Ballesteros, Arouna Kone a Javi Venta. (Autor: TASR)
TASR|26. okt 2011 o 21:58

Villarreal od septembra v domácej ligovej súťaži zaznamenal len tri remízy a štyri prehry.

MADRID. V piatkovom večernom zápase 10. kola Primera division zvíťazili futbalisti Realu Madrid nad FC Villarrealom 3:0, keď domáci dali všetky góly už v prvej polhodine. "Biely balet" ťahá od septembra sériu ôsmich súťažných duelov bez prehry, v ktorých sedemkrát vyhral.

V španielskej lige Real Madrid neprehral v posledných šiestich zápasoch (5-1-0), pričom gól neinkasoval už 201 minút.

Naopak, ďalší účastník skupinovej fázy Ligy majstrov Villarreal začína mať problémy. "Žltá ponorka" od septembra v domácej ligovej súťaži zaznamenala tri remízy a štyri prehry, nad pásmom zostupu sa drží len vďaka lepšiemu skóre ako má Sporting Gijon.

Výborné výsledky Levante pokračujú, jeho futbalisti triumfovali v stredajšom zápase doma nad Realom Sociedad San Sebastisan 3:2, keď o výhre rozhodol v 90.+3 minúte Ruben Suarez. Klub z Valencie je na čele tabuľky Primera División s 23 bodmi.

ico

Nadpis článku

Perex

Súhrn výsledkov stredajších stretnutí 10. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División:

Mallorca - Gijón 1:2 (1:0)

Góly: 16. Ch. Castro - 50. Bilič, 65. J. Victor (vlastný)

Real Madrid - Villarreal 3:0 (3:0)

Góly: 5. Benzema, 11. Kaká, 30. Di María

Getafe - Osasuna 2:2 (0:1)

Góly: 62. a 77. Guiza - 8. a 66. I. Balde

Levante - Real Sociedad San Sebastián 3:2 (0:1)

Góly: 56. Nano, 61. Valdo, 90. R. Suárez - 4. Estrada, 86. I. Martínez, ČK: 90. Juanfran (Levante)

Rayo Vallecano - Málaga 2:0 (1:0)

Góly: 7. Botelho, 70. Tamudo, ČK: 36. Eliseu (Málaga)

Zaragoza - Valencia 0:1 (0:1)

Gól: 82. Alba