Ronaldo nedohral zápas pre rozbité obočie

(Autor: SITA/AP)
SITA|12. nov 2012 o 09:00

Futbalista Realu Madrid Cristiano Ronaldo nedohral nedeľňajší zápas najvyššej španielskej súťaže vo Valencii proti Levante.

VALENCIA. Portugalský ofenzívny hráč sa hneď v úvode súboja zrazil s obrancom súpera Davidom Navarrom, ktorý ho lakťom zasiahol v oblasti ľavého oka.

Po krátkom ošetrení zakrvavenej tváre a natrhnutého ľavého obočia pokračoval Cristiano Ronaldo v súboji a v 21. min otvoril skóre, ale po polčasovej prestávke ho tréner José Mourinho vystriedal a na trávnik poslal Raúla Albiolu.

"Mal problémy s videním a nemohol pokračovať v zápase. Keď sa vrátime do Madridu, podrobí sa ďalším vyšetreniam," povedal po stretnutí Mourinho. Real napokon vďaka premiérovému ligovému gólu mladíka Álvara Moratu z 84. min vyhral nad Levante 2:1.