United prehral s posledným Watfordom. Chelsea si poradila s Tottenhamom

Radosť hráčov Chelsea.
Radosť hráčov Chelsea. (Autor: Ian Walton - TASR/AP)
TASR|22. dec 2019 o 19:49

Chelsea zabezpečil tri body dvojgólový Willian.

LONDÝN. Futbalisti FC Watford zvíťazili v úvodnom nedeľňajšom zápase 18. kola anglickej Premier League nad Manchestrom United 2:0.

Domáci rozhodli o svojom prekvapivom triumfe dvomi gólmi v priebehu štyroch minút. Presadili sa Sarr a Deeney.

Posledný Watford sa vďaka výhre dotiahol na devätnásty Norwich. United sa nachádza na 8. mieste so stratou troch bodov na piaty Sheffield.

V londýnskom derby prehrali hráči Tottenhamu Hotspur s FC Chelsea 0:2. O oba góly sa zaslúžil brazílsky reprezentant Willian.

Zápas mal pikantnú príchuť pre trénera Tottenhamu Josého Mourinha, ktorý v minulosti viedol Chelsea. Domáci dohrávali od 62. minúty bez vylúčeného Sona Heung-mina.

Premier League 2019/2020 - 18. kolo

FC Watford - Manchester United 2:0 (0:0)

Góly: 50. Sarr, 54. Deeney (11 m)

Tottenham Hotspur - Chelsea Londýn 0:2 (0:2)

Góly: 12. a 45. Willian (druhý 11 m)

ČK: 62. Son (Tottenham)

Domov»Futbal»Anglicko»United prehral s posledným Watfordom. Chelsea si poradila s Tottenhamom