Po výraznej výhre úradujúci majster opäť sklamal, prehral aj Arsenal

Arsenal prišiel o všetky body v Liverpoole.
Arsenal prišiel o všetky body v Liverpoole. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|13. dec 2016 o 23:18

Leicester prehral v Bournemouthe 0:1.

LONDÝN. Arsenal vyhrával v utorňajšom stretnutí 16. kola anglickej Premier League na trávniku Evertonu 1:0 po priamom kope Alexisa Sáncheza. Jeho strelu smerujúcu na brankára Stekelenburga nešťastne tečoval stopér domácich Ashley Williams.

Ešte pred koncom prvého polčasu však vyrovnal pravý obranca Seamus Coleman, ktorý trestuhodne nestrážený v šestnástke hostí poľahky hlavou prekonal českého brankára Petra Čecha.

V druhom utorňajšom zápase podľahol Leicester Bournemouthu po góle Marca Pugha (na fotke). (Autor: TASR/AP)

V 76. minúte zápasu potom obrat dokonal smoliar z prvého polčasu Ashley Williams, ktorý druhým gólom domácich rozhodol o víťazstve Evertonu v pomere 2:1.

Premier League

Bournemouth - Leicester 1:0 (1:0)

Gól: 34. Pugh

Everton - Arsenal Londýn 2:1 (1:1)

Góly: 44. S. Coleman, 76. Ashley Williams - 20. Alexis Sánchez, ČK: 90.+ Jagielka (Everton) po 2. ŽK

Domov»Futbal»Anglicko»Po výraznej výhre úradujúci majster opäť sklamal, prehral aj Arsenal