Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Pich o zotrvaní v Poľsku: Zatiaľ nikto nepovedal, že odchádzam

(Autor: Twitter)
SITA|Publikované 30. júl 2015 o 10:26

Vlani bol s desiatimi gólmi najlepším strelcom v Poľsku. Róbertovi Pichovi na konci kalendárneho roka končí zmluva so Slaskom Vroclav. Záujem údajne má turecký klub Kasimpasa.

VROCLAV. Slovenský futbalista v službách poľského mužstva Slask Vroclav Róbert Pich zatiaľ nevie, či bude v kariére pokračovať v drese aktuálneho zamestnávateľa alebo zmení klubovú príslušnosť.

Przeglad Sportowy informoval, že Pich môže viesť rozhovory s ktorýmkoľvek záujemcom. Zmluvu so Slaskom má do konca tohto kalendárneho roka.

Interes údajne prejavil turecký klub z Istanbulu Kasimpasa.

Aj takéto parádne góly dával Róbert Pich v drese Vroclavu.

Dvadsaťšesťročný rodák zo Svidníka sa nehrnie za prestupom za každú cenu. A nevylučuje ani zotrvanie v Slasku Vroclav.

"Momentálne sa ohľadne mojej osoby nedeje nič mimoriadne. Možno v najbližších dvoch či troch týždňoch sa to zmení. Mám na mysli nielen ponuky z iných klubov, ale aj od Slasku," vravel Pich pre Przeglad Sportowy.

"Zatiaľ nikto nepovedal, že odchádzam. Možno mi vroclavský klub ponúkne predĺženie zmluvy. A Kasimpasa? Viem o jej záujme, ale zatiaľ to nie je nič konkrétne."

20130917_my09_4rs2966090802_r5256_res.jpg

Na Slovensku si Pich naposledy obliekal dres MŠK Žilina. FOTO - TASR.

Pich bol v uplynulej sezóne s desiatimi gólmi najlepším slovenským strelcom nielen v Poľsku, ale aj v rámci celej Európy, berúc do úvahy najvyššie európske ligové súťaže vrátane druhých najvyšších vo vyspelých futbalových krajinách na starom kontinente.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.