Slovensko U16 - USA U16, ONLINE prenos zo zápasu o bronz na MS v hokejbale juniorov 2023 LIVE. (Zdroj: hokejbal.sk)
Sportnet|2. júl 2023 o 11:00 (aktualizované 2. júl 2023 o 13:34)

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z MS v hokejbale 2023: Slovensko U16 - USA U16.

ONLINE: Slovensko U16 - USA U16, MS juniorov v hokejbale 2023 (LIVE)

Majstrovstvá sveta hráčov do 16 rokov O 3. miesto 2023/2024
02.07.2023 o 11:30
USA
5:4
(0:1, 1:2, 3:1, 1:0)
42' minúta
Ukončený
Prehľad
Góly a asistencie: 26. Rennebeck (Robb), 33. Balana (Helbling), 34. Nikolajski (Robb, Rennebeck), 36. Lammi (Petrina, Nikolajski), 47. Robb (Morris, Joyce) – 14. Bonk (Alfödy, Necpál), 20. Markuš, 24. Alföldy (Alföldy, Imrich), 38. Ďurčo (Markuš).
V zápase o třetí místo MS U16 vyhrávají hokejbalisté USA nad Slovenskem 5:4 v prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v čase 46:36 Joe Robb.
Konec zápasu.
46:36
46:36
goalUSA právě vstřelily branku!
Je rozhodnuto, bronz získávají hráči USA. V prodloužení rozhodl po tlaku svého týmu před brankou soupeře JOE ROBB. Asistence: Declan Morris a Mike Joyce.
46:15
Američané diktují tempo hry, mají převahu, tlačí se do střeleckých pozic.
45:13
Zakázané uvolnění nyní ve prospěch USA. Tým vybojoval vhazování před brankou soupeře.
45:01
Prodloužení začalo, úvodní buly pro Slovensko.
45:01
Začalo prodloužení.
Základní hrací doba nerozhodla, uvidíme prodloužení.
45:00
Třetí třetina skončila.
44:14
Chmelík kryje míček, vhazovat se bude před jeho brankou.
43:50
Američané hrají aktivně na útočné polovině, rána Morrise končí nad.
43:35
Slovensko se usadilo na útočné polovině, ale do střelecké pozice se tým nedostal.
42:00
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav je stále nerozhodný.
41:27
Slovensku se na druhé straně nepovedl rychlý pokus o protiútok.
41:10
Američané se usadili před brankou, ale pokus o zakončení jim nevyšel.
40:50
Oba týmy nyní vyčkávají na rozhodující branku, sledujeme nepříliš atraktivní podívanou.
39:42
Vyloučení v týmu USA:
Mike Joyce – 2 min., podražení.

Vyloučení v týmu Slovensko:
Ján Benko – 2 min., držení.
38:44
Sledujeme vyrovnaný zápas, aktuálně je skóre nerozhodné a ke třetímu místu na turnaji mají oba kluby stejně blízko.
37:30
37:30
goalSlovensko právě vstřelilo branku!
Velká slovenská radost, je vyrovnáno, míček za brankovou čáru šikovnou střelou dokázal poslat volný JURAJ ĎURČO. Asistence: Dominik Markuš.
37:00
Aktuálně má Slovensko velké problémy s hrou soupeře. Američané jsou aktivní a mají více ze hry.
36:25
Jeden z hráčů Slovenska se dostal do zakončení, jeho projektil zblokoval soupeř.
35:18
35:18
Američané otáčejí vývoj zápasu a dostávají se do vedení, za brankáře Slovenska dokázal míček doklepnout zcela volný HUNTER LAMMI. Asistence: Zachary Petrina a John Nikolajski.
35:01
V úvodu třetí části dokázali Američané dát dva góly, a tak srovnali stav zápasu na aktuální stav.
34:20
Slovensko se usadilo v útočné třetině, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale čekají na vyloženou šanci.
33:02
33:02
Bleskově využitá přesilovka a je vyrovnáno. Míč do branky dokázal dostat nedostatečně hlídaný JOHN NIKOLAJSKI. Asistence: Joe Robb a Domenic Rennebeck.
32:41
Dominik Markuš – 2 min., krosček.
32:24
32:24
Po vyhraném vhazování se prosazuje USA a snižuje na rozdíl jediné branky. Po rychlé akci dostal míček do branky NICOLAS BALANA. Asistence: Ethan Helbling.
32:16
Oba týmy střídají, do hry přicházejí odpočinutí hráči. Buly před brankou Slovenska.
31:40
Sledujeme celou řadu nepřesností na obou stranách, Ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat před branku.
31:24
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před americkou brankou.
30:20
Bonk měl dobrou střeleckou pozici, ale s jeho pokusem si dokázal brankář poradit.
30:10
Utkání pokračuje třetí třetinou, Slovensko má dvoubrankový náskok.
30:01
Začala třetí třetina.
30:00
Druhá třetina skončila.
29:40
Obrovskou šanci měl Robb, ale míček poslal nad.
29:00
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině. Slovensko rychle přeneslo hru, ale vypálit Kulich nedokázal.
28:25
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Slovensko vybojovalo buly před brankou soupeře.
28:24
Lippo měl dobrou šanci, ale v rozhodující moment mu míček uskočil od hokejky.
27:29
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, Slovensko se pokoušelo něco vymyslet před brankou soupeře, ale přihrávka na modrou čáru na obránce nebyla povedená.
27:00
Vhazovat se bude před brankou Bergerona, který dnes inkasoval zatím tři branky.
26:40
Morris dobře pálil, ale branku o malý kousek minul. Nechybělo moc jeho pokusu.
26:33
Američané nyní diktují tempo hry, mají převahu a jsou aktivnější. Slovenský brankář musí být pozorný.
25:11
25:11
Úspěšná přesilovka znamená snížení na rozdíl dvou branek, po rychlé akci uspěl DOMINIC RENNEBECK. Asistence: Joe Robb.
24:49
Američané hrají přesilovku, usadili se před brankou soupeře, kde se pokouší něco vymyslet.
24:21
Míček vypadl z hrací plochy, hra je přerušená.
23:49
Samuel Cabúk – 2 min., vysoká hůl.
23:07
23:07
Povedená akce Slovenska znamená další branku, po šikovné přihrávce spoluhráče se střelou do odkryté části branky trefuje ALEX ALFÖLDY. Asistence: Adam Alföldy a Timotej Imrich.
22:39
Američané, kteří hrají v oslabení, se dokázali osvobodit. Míček vyhodili přes všechny čáry.
22:24
Kayden Byington – 2 min., nedovolené bránění.
22:05
Dobrá akce Slovenska, Piškova rána však končí nad.
21:15
Slovensko pokračuje v aktivní hře, dostalo se znovu do zakončení a Bergeron kryje další šanci.
20:34
Hráči Slovenska navýšili své vedení a mají tento zápas dobře rozehraný.
19:49
19:49
Autorem branky je DOMINIK MARKUŠ.
19:12
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střelecké pozice.
17:58
Vyloučený hráč se vrací do hry.
17:46
Jeden ze slovenských obránců zblokoval střelecký pokus soupeře.
16:56
Slovensko se dokázalo ubránit, následně vyhodilo míček a dokázalo vystřídat.
15:57
Jacob Brideau – 2 min., sekání.
15:34
Chmelík kryje míček, vhazovat se bude před jeho brankou. Oba kluby střídají.
15:30
Američané se usadili v útočném pásmu, kde kombinují. Ale Slovensko se dobře brání.
15:01
Začala druhá třetina.
15:00
První třetina skončila.
13:56
13:56
Slovensko se dostává do vedení, proměnilo přesilovku, po pěkné kombinaci se prosazuje MAREK BONK. Asistence: Adam Alfödy a Daniel Necpál.
13:01
Bergeron kryje střelecký pokus soupeře, bude se vhazovat před jeho brankou.
12:30
Američané dokázali vyhodit přes všechny čáry.
12:15
V závěru první třetiny hraje Slovensko přesilovku, usadilo se na útočné polovině.
11:58
Joe Robb – 2 min., vysoká hůl.
10:51
Balek v souboji jeden na jednoho neuspěl, a tak mohou hrát Američané.
10:09
Markuš byl volný pro zakončení, ale přihrávku od spoluhráče nedokázal zpracovat.
09:19
Slovensko se vrátilo k aktivní hře, ale se střelou z velké dálky si brankář poradil.
08:08
Oliver Kluch se výborně dokázal vrátit a zastavil nebezpečně vypadající akci soupeře.
07:28
USA má převahu, hraje aktivněji, drží míček pod kontrolou.
07:11
Bránící se celek vyhodil jen na zakázané uvolnění, Američané následně střídají.
06:51
Američané se špatně dostali do útočného pásma, píská se ofsajd.
05:04
Mike Joyce – 2 min., krosček.

Maxim Piško – 2 min., vražení na hrazení.
04:52
Američané se sice dostali stabilněji před slovenskou branku, ale nedokázali ji ohrozit.
03:51
Humphries rozehrával od své branky, ale do zakončení se tým nedostal.
03:04
Slovensko se nyní usadilo před brankou, následně pálil Šimko, ale trefil jen brankáře.
01:30
Slovensko má z hlediště podporu, následně se po buly v útočném pásmu dostalo do dobré pozice, ale rána byla zblokovaná.
01:05
Američané hrají v úvodu zápasu aktivněji, Humphries se dostal do střelecké pozice, ale neuspěl.
00:45
Po zakázaném uvolnění se hra vrací před branku Slovenska. Buly vyhrál útočící celek.
00:20
Vhazovat se bude před brankou Slovenska.
00:01
Utkání právě začalo.
Zápas brzy začne.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mládežnického hokejbalu. V tomto zápase MS do 16 let proti sobě nastoupí Slovensko a USA. Jedná se o zápas o třetí místo na turnaji.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

Domov»Halové športy»Hokejbal»MS juniorov v hokejbale U16: Slovensko medailu nezískalo, tesne podľahlo Američanom