Olympique Marseille si neporadil s FC Lorient. Iba remizoval

Futbalisti Marseille napokon nedoviedli zápas proti FC Lorient do víťazného konca. (Autor: SITA/AP)
TASR|18. okt 2015 o 17:06

Zápas rozbehli ideálne - po dvadsiatich minútach rozhodca nariadil pokutový kop a dostali sa do vedenia. Lenže súper dokázal vyrovnať. Futbalisti Olympique Marseille iba remizovali s FC Lorient 1:1.

PARÍŽ. V úvodnom nedeľňajšom zápase 10. kola francúzskej Ligue 1 remizovali doma futbalisti Olympique Marseille s Lorientom 1:1. Oba góly padli už v prvom polčase.

Skóre stretnutia otvoril domáci Michy Batshuayi - v 21. minúte premenil nariadený pokutový kop. Už o štvrťhodinu neskôr hostia odpovedali.

Na konečných 1:1 vyrovnal Benjamin Moukandjo.

Gól Marseille na 1:0.