Kieffer Moore a Norbert Gyömbér v zápase 7. kola skupiny E kvalifikácie EURO 2020 Slovensko - Wales.
Kieffer Moore a Norbert Gyömbér v zápase 7. kola skupiny E kvalifikácie EURO 2020 Slovensko - Wales. (Autor: Martin Baumann TASR)
Sportnet|11. okt 2019 o 08:50

Prečítajte si reakcie médií.

TRNAVA. Ohlasy médií na kvalifikačný súboj E-skupiny ME 2020 Slovensko - Wales (1:1) v Trnave:

  • BBC (V. Brit.): "Wales si uchoval postupové nádeje napriek tomu, že Slováci dokázali v Trnave vyrovnať na 1:1. Prvý medzinárodný gól hráča Wiganu Kieffera Moora poslal Wales do vedenia. Ešte predtým Gareth Bale hlavičkoval do brvna, ale potom Slováci vyrovnali gólom z ničoho. Juraj Kucka osem minút po prestávke volejom napálil loptu do bránky po tom, čo ju Walesania nedokázali dostať preč z vlastnej šestnástky."
  • walesonline.co.uk: "Slovensko - Wales 1-1: Juraj Kucka anuloval otvárací gól Kieffera Moora v súboji o Euro 2020. Wales zostáva v kvalifikačnej hre, hoci nebol schopný vyhrať v Trnave."
  • uefa.com: "Slovensko si remízou udržalo trojbodový náskok pred Walesom, ktorý má na štvrtom mieste E-skupiny zápas k dobru. Až do vyrovnávajúceho gólu Juraja Kucku v 53. min boli hostia v Trnave presvedčivejší. Gareth Bale trafil brvno a Kieffer Moore svojím prvým reprezentačným gólom poslal Wales v 25. min do zaslúženého vedenia."
  • skysports.com: "Kieffer Moore strelil svoj prvý medzinárodný gól, ale Juraj Kucka jedovatým volejom vyrovnal na 1:1.
  • dailymail.co.uk (V. Brit.): "Bývalý plavčík udržal waleské postupové nádeje nad vodou. Útočník Wiganu Kieffer Moore otvoril skóre dobre umiestnenou hlavičkou, ale Juraj Kucka vyrovnal a obnovil rovnovážny stav. Kucka bol blízko aj k víťaznému gólu v druhom polčase."

EURO 2020: Momentky zo zápasu Slovensko - Wales: fotogaléria

11.10.2019

  • theguardian.com (V. Brit.): "Kieffer Moore zachránil waleské postupové šance. Bývalý plavčík nedovolil, aby nádej Walesu odplávala do problematických vôd a zabránil prehre na Slovensku. Stodeväťdesiatpäť centimetrov vysoký útočník, ktorý sa musel zubami nechtami prehrýzť až na túto futbalovú úroveň, splatil dôveru Ryana Giggsa bezchybným výkonom v prvom polčase počas svojho súťažného debutu v reprezentácii."
  • iDnes.cz (ČR): "Slovensko pod vedením Pavla Hapala remizovalo s Walesom 1:1 a v E-skupine si udržalo druhé miesto. Chorvátsko už má trojbodový náskok vďaka domácemu triumfu 3:0 nad Maďarskom. V Trnave sa ako prvý presadil Kieffer Moore, v druhom polčase vyrovnal Juraj Kucka. Krátko pred koncom zápasu bol po druhej žltej karte vylúčený Norbert Gyömbér."
  • nemzetisport.hu: "Jeden gól tam, druhý sem, Slováci si rozdelili body s Walesanmi."
  • The Sun: "Kucka ohromujúcim vyrovnaním naštrbil postupové ambície Walesu, bývalý plavčík Moore ich udržal nad hladinou."
Nachádzate sa tu: