NHL: Šatan s gólom, Chára dve asistencie

TASR|27. nov 2007 o 07:42

New York 27. novembra (TASR) - Dvaja slovenskí hokejisti sa zapísali do kanadského bodovania v štyroch zápasoch zámorskej NHL v noci na utorok. Spokojnejší ...

New York 27. novembra (TASR) - Dvaja slovenskí hokejisti sa zapísali do kanadského bodovania v štyroch zápasoch zámorskej NHL v noci na utorok. Spokojnejší zo svojich dvoch bodov za asistencie bol obranca Bostonu Zdeno Chára, pretože aj tie prispeli k víťazstvu medveďov na ľade Philadelphie 6:3. Útočník NY Islanders Miroslav Šatan v 38. minúte svojím presným zásahom vyrovnával stav zápasu s Dallasom na 2:2, lenže hostia už v 35 sekunde záverečnej tretiny zásluhou Modana išli znova do vedenia a stav 3:2 už z rúk nepustili.

výsledky:

New York Islanders - Dallas 2:3 po predĺžení (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1) - Miroslav Šatan (Islanders) 1+0

Philadelphia - Boston 3:6 (0:2, 2:3, 1:1) - Zdeno Chára (Boston) 0+2

Washington - Buffalo 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)

Edmonton - Columbus 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Domov»Hokej»NHL»NHL: Šatan s gólom, Chára dve asistencie