Paulína Fialková by mohla patriť v Hochfilzene medzi slovenské nádeje na dobré umiestnenie. (Autor: TASR/AP)
SITA|26. mar 2017 o 14:26

Medzi mužmi triumfoval v behu na lyžiach voľnou technikou s hromadným štartom Peter Mlynár.

ŠTRBSKÉ PLESO. Majstrami Slovenska v behu na lyžiach v dištančných pretekoch voľnou technikou s hromadným štartom sa v nedeľu v Štrbskom Plese stali Peter Mlynár a Paulína Fialková.

Mlynár zvíťazil pred slovenským reprezentantom v biatlone Matejom Kazárom, tretí skončil Miroslav Šulek.

Biatlonistka Paulína Fialková na 20 km trati odsunula na druhú priečku Alenu Procházkovú (+1:17,3 min), na tretej pozícii klasifikovali Anetu Smerčiakovú.

Sobotňajšie šprinty klasickou technikou vyhrali Alena Procházková a Peter Mlynár.

3.Aneta SmerčiakováKBL Jasná Liptovský Mikuláš+ 12:03,4 min

Domov»Zimné športy»Predbehla i Procházkovú. Majsterkou Slovenska v behu na lyžiach je Paulína Fialková