Štvrtok, 2. decembra, 2021Meniny má Bibiána

Mikúš nastúpi proti Čechovu so Svatošom a Bartovičom

Juraj Mikúš (Autor: TASR)
SITA|1. feb 2013 o 11:42

Nová posila hokejistov Slovana začne v piatok v bratislavskom klube v druhom útoku.

BRATISLAVA. Slovan Bratislava nastúpi v piatkovom domácom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) proti Viťazu Čechov už aj s útočníkom Jurajom Mikúšom. Tréner Rostislav Čada zaradil novú akvizíciu do druhej útočnej formácie s krídlami Marekom Svatošom a Milanom Bartovičom. Bez zmeny zostáva prvý útok, v treťom ku krídlam Liborovi Hudáčkovi a Romanovi Kukumbergovi pribudol center Milan Kytnár. Vo štvrtej formácii dostanú šancu Tomáš Mikúš, Peter Ölvecký a Marko Daňo. Bratia Juraj a Tomáš Mikúšovci nastúpia prvýkrát v jednom seniorskom tíme.

V obrane v piatok nastúpia Jonathan Sigalet s Michaom Sersenom, Tomáš Mojžíš s Jánom Tabačekom a Ivan Ďatelinka s Ivanom Švarným. V bránke sa opäť predstaví Jaroslav Janus. Do duelu môžu zasiahnuť aj Branislav Konrád, Patrik Luža a Miroslav Preisinger.

Zostava HC Slovan Bratislava nad domáci duel proti Viťazu Čechov (zdroj: hcslovan.sk):

Janus (Konrád) - Sersen, Sigalet, J. Tabaček, Mojžíš, Ďatelinka, Švarný, Luža - Miklík, Bližňák, Vondrka - Svatoš, J. Mikúš, Bartovič - Kukumbergm Kytnár, L. Hudáček - M. Daňo, Ölvecký, T. Mikúš - Preisinger

Súvisiace články