V Marbelle bojovali štyria Slováci, do druhého kola postúpili dvaja

Norbert Gombos.
Norbert Gombos. (Autor: TASR/AP)
SITA|27. mar 2018 o 12:44

Norbertovi Gombosovi a Andrejovi Martinovi sa nedarilo.

MARBELLA. Slovenský tenista Norbert Gombos prehral za 69 minút 3:6, 3:6 s domácim držiteľom voľnej karty Alejandrom Davidovichom-Fokinom v utorňajšom stretnutí prvého kola dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Casino Admiral Trophy v španielskej Marbelle.

Viac sa darilo iným slovenským tenistom. Jozef Kovalík zvíťazil nad rovnako nenasadeným Portugalčanom Joaom Dominguesom za 83 minút 6:2, 6:3.

Martin Kližan zvíťazil za 96 minút 6:3, 6:4 nad domácim Adriánom Menéndezom-Maceirasom nasadeným ako štvrtým. V osemfinálovom 2. kole bude Kližan hrať s austrálskym držiteľom voľnej karty Alexeiom Popyrinom.

Andrej Martin nasadený ako šiesty prehral za 99 minút 6:1, 0:6, 1:6 s Talianom Simonem Bolellim. Martina môže v osemfinálovom 2. kole pomstiť krajan Jozef Kovalík - nasledujúci súper Bolelliho.

/za 99 minút/

Domov»Tenis»Davis Cup»V Marbelle bojovali štyria Slováci, do druhého kola postúpili dvaja