Lionel Messi v súboji počas zápasu proti Levante.
Lionel Messi v súboji počas zápasu proti Levante. (Autor: TASR)
TASR|2. nov 2019 o 15:10

Barcelona dostala sedem gólov za sedem minút.

MADRID. Futbalisti FC Barcelona prehrali v 12. kole španielskej La Ligy na pôde Levante 1:3. Líder tabuľky viedol od 38. minúty po góle Lionela Messiho z pokutového kopu, v druhom polčase však inkasoval trikrát v priebehu siedmich minút.

"Len ťažko sa hodnotí takýto súboj. V prvom polčase sme sa poriadne nadreli na náš gól, no po zmene strán sme v krátkom okamihu dostali tri góly. Na taký úder sme nedokázali vhodne zareagovať a prehra nás veľmi mrzí," zhodnotil po súboji stredopoliar Kataláncov Sergio Busquets.

Futbalisti Valencie zvíťazili na pôde Espanyolu Barcelona 2:1. O triumfe hostí rozhodol v 80. minúte uruguajský útočník Maxi Gomez.

La liga 2019/2020 - 12. kolo - výsledky - sobota

• Espanyol Barcelona - FC Valencia 1:2 (1:0)

Gély: 31. Roca (11 m) - 69. Parejo (11 m), 80. Maxi

• Levante UD - FC Barcelona 3:1 (0:1)

Góly: 61. Campana, 63. Mayoral, 68. Radoja - 38. Messi (11 m)

• FC Sevilla - Atletico Madrid 1:1 (1:0)

Gól: 28. Vazquez - 60. Morata

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Real mohol vďaka prehre Barcelony ísť do čela, nedokázal však zvíťazil nad Betisom