Koniec nekonečnej ságy? Eichel bude zrejme vymenený do Vegas

Oh My Hockey|30. okt 2021 o 11:24

Jack Eichel je jednou z najhorúcejších tém v NHL už poriadne dlhé obdobie. To sa podľa našich informácií chýli ku koncu.

Dlhá sága by sa mala skončiť už čoskoro. Buffalo Sabres vážne rokujú so zástupcami Vegas Golden Knights a riešia detaily výmeny, ktorá by amerického forvarda poslala do Nevady.

O tomto spojení už vravel aj Elliotte Friedman: "Myslím si, že Buffalo a Vegas sa o tom veľmi seriózne rozprávajú. Na Vegas sa teraz upiera veľa pozornosti a je to pochopiteľné."

Konkrétny balíček, o ktorom sa rokuje, by mal do Buffala podľa našich zdrojov priviesť hotových hráčov i draftové voľby. Zatiaľ však nevieme ani nemôžeme potvrdiť nič detailnejšie.

25-ročný útočník nebude okamžite hrať, keďže jeho prestup je podmienený operáciou, ktorú mu vedenie Sabres nechcelo dovoliť. V prípade výmeny bude zaradený na listinu dlhodobo zranených.

Najväčším favoritom na jeho zisk sú v tomto momente Vegas Golden Knights. Aj podľa viacerých zámorských novinárov by sa čoskoro mal stať členom druhej najmladšej organizácie v súťaži.

Súvisiace články

Nachádzate sa tu: