Barys Nur-Sultan prehral na domácom ľade s Dinamom Riga po predĺžení

(ilustračný obrázok)
(ilustračný obrázok) (Autor: khl.ru)
TASR|16. okt 2019 o 18:15

Pre Dinamo je to druhá výhra za sebou.

MOSKVA. Slovenskí hokejisti Július Hudáček a Michal Čajkovský pôsobiaci v moskovských tímoch KHL odišli zo stredajších stretnutí ako zdolaní.

Spartak Moskva v bránke s Hudáčkom doma prehral so Sibirom Novosibirsk 1:2, Čajkovského Dinamo zasa v moskovskom derby nestačilo rovnakým rozdielom na CSKA.

Hudáček čelil 30 strelám súpera, zaznamenal vyše 92 percentuálnu úspešnosť zákrokov. Čajkovský prihral v presilovej hre na jediný gól svojho tímu.

Hokejisti Barysu Nur-Sultan prehrali v stredajšom zápase s lotyšským Dinamom Riga 3:4 po predĺžení.

Domáci boli síce jednoznačne aktívnejší (pomer striel 40-16), no počas celého zápasu doťahovali náskok Dinama. V nadstavenom čase o výhre hostí rozhodol z rýchleho protiútoku strelou pod brvno obranca Sotnieks.

Pre Dinamo je to druhá výhra za sebou, napriek tomu ostáva tím z Pobaltia na poslednom mieste Západnej konferencie.

KHL 2019/2020 - streda 16. október:

• Barys Nur-Sultan - Dinamo Riga 3:4 pp (0:0, 1:2, 2:1 - 0:1)

Góly: 12. a 55. Asetov, 42. Starčenko - 26. Marenis, 35. Darzins, 49. Ashton, 64. Sotnieks

• Dinamo Moskva - CSKA Moskva 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Góly: 13. Petersson (ČAJKOVSKÝ) - 22. Slepyšev, 46. Mamin

• Spartak Moskva - Sibir Novosibirsk 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Góly: 23. Fjodorov - 42. Česalin, 52. Šarov

• HK Soči - Metallurg Magnitogorsk 3:4 pp (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)

Góly: 16. Rosen, 21. Petrov, 45. Alexandrov - 3. Korobkin, 20. Dorofjejev, 25. Kozun, 63. Paršin

Domov»Hokej»KHL»Barys Nur-Sultan prehral na domácom ľade s Dinamom Riga po predĺžení