Sobota, 19. júna, 2021Meniny má Alfréd

Juniori do Švajčiarska po postup

Sportnet|12. apr 2006 o 00:00

BRATISLAVA - Hádzanárska reprezentácia juniorov Slovenska odcestuje zajtra do švajčiarskeho Münchensteinu, kde sa od piatka do nedele predstaví na turnaji 4. kvalifikačnej skupiny o postup na ME hráčov do 20 rokov (10. - 19. augusta 2006) v Rakúsku. ...

BRATISLAVA - Hádzanárska reprezentácia juniorov Slovenska odcestuje zajtra do švajčiarskeho Münchensteinu, kde sa od piatka do nedele predstaví na turnaji 4. kvalifikačnej skupiny o postup na ME hráčov do 20 rokov (10. - 19. augusta 2006) v Rakúsku. Súpermi mladých Slovákov v boji o dve postupové priečky budú postupne rovesníci z Lotyšska, Belgicka a Švajčiarska.

"Cieľom je jednoznačne postup. Predpokladám, že okrem nás budú najvážnejšími uchádzačmi o prvé dve miesta aj domáci, ale aj Lotyši a Belgičania budú určite nepríjemní protivníci. Budeme sa spoliehať na kolektívneho ducha. Príprava nám najmä v posledných dvoch mesiacoch nevyšla celkom podľa predstáv, mali sme veľa zranených hráčov. Verím však, že napriek tomu v kvalifikácii uspejeme," tvrdí tréner juniorov Zoltán Heister.

Nominácia SR - brankári: Paul (1. MHK Košice), Zechmeister, Barta (ŠKP Bratislava), pivoti: Petro (US Ivry/Fr.), Geci (Tatran Prešov), pravé krídla: M. Baláž (Košice), Kovačech (Topvar Topoľčany), ľavé krídla: Mišenčík (Bratislava), Urban (Košice), spojky: J. Baláž (St. Ingbert/Nem.), Mikéci, Mikuš, Baďura (všetci Bratislava), Urban (Prešov), Gamrát (Györ), Szücs ml. (HC Erlangen/Nem.). (sita)

Súvisiace články