Pondelok, 21. júna, 2021Meniny má Alojz

II. liga: Nitra vyhrala nad Novým Mestom, Prešov v Liptovským Mikuláši

Prešovskí futbalisti. (Autor: ilustračné SITA)
SITA|9. nov 2014 o 16:22

Futbalisti Michaloviec na domácom štadióne zdolali Rimavskú Sobotu 6:0.

BRATISLAVA. Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 16. kola druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže.

Skupina Západ

sobota

MFK Dubnica nad Váhom - MŠK Žilina "B" 2:2 (0:1)

Góly: 51. Janco, 57. Šmahajčík - 16. Klec, 70. William Alves de Oliveira, ŽK: 82. Šupák, 87. Šmahajčík (obaja Dubnica), rozhodovali: A. Somoláni - Tománek, Vician, 260 divákov

FK Slovan Duslo Šaľa - FK Pohronie 1:1 (1:0)

Góly: 45. Gešnábel - 64. Marián Adam, ŽK: 20. D. Kiss, 27. Gešnábel, 69. Kružlík - 4. Sojka, 17. Gregáň, 73. Sekereš, rozhodovali: Korista - Vorel, Hrmo, 335 divákov

FC Nitra - AFC Nové Mesto nad Váhom 2:0 (1:0)

Góly: 7. a 88. Paukner (prvý z pok. kopu), ŽK: 70. M. Kostoláni, 87. M. Kolmokov - 64. Lopušan, 67. Šustek, ČK: 15. P. Šupka (Nové Mesto nad Váhom), rozhodovali: Jurenka - M. Sluk, Čajka, 346 divákov

nedeľa

FC Spartak Trnava juniori - ŠK Slovan Bratislava juniori 2:0 (1:0)

Góly: 25. a 57. Baša, ŽK: 84. Galba - 34. Miklós, rozhodovali: Dohál - Barenčík, Vitko, 225 divákov

ŠKF Sereď - MFK Skalica 0:2 (0:1)

Góly: 36. a 79. Šebesta, ŽK: 25. P. Petráš, 35. Jurica, 52. Hulák - 31. Čavojský, 74. Jakubek, ČK: 53. Šefčík (Skalica) po 2. ŽK, rozhodovali: Kružliak - T. Somoláni, Galo, 606 divákov

Skupina Východ

sobota

MFK Tatran Liptovský Mikuláš - 1. FC Tatran Prešov 1:2 (0:1)

Góly: 53. Válovčan - 36. Eliaš, 85. P. Šafranko, ŽK: 33. Kubena - 11. P. Jacko, 41. Dupkala, 43. Benes, 78. Bujňák, rozhodovali: Valášek - Hancko, Mihalík, 350 divákov

MFK Zemplín Michalovce - MŠK Rimavská Sobota 6:0 (2:0)

Góly: 3. a 73. Garcia Bayon (druhý z pok. kopu), 17. Danko, 64. A. Leško, 68. Koscelník, 79. L. Jacko, ŽK: 21. Streňo, 53. D. Kunca - 34. Čertík, 42. Šlosár, 72. Petrán, ČK: 44. L. Lupták (R. Sobota), rozhodovali: Vlčej - Ádám, Jánošík, 848 divákov

MFK Dolný Kubín - MFK Lokomotíva Zvolen 0:2 (0:1)

Góly: 13. Kamenec, 75. Kamenčík, ŽK: 25. Menich, 55. Pellet (obaja Zvolen), rozhodovali: Ziemba - Poláček, Poracký, 271 divákov

FK Poprad - Slavoj Trebišov 4:0 (2:0)

Góly: 37., 62. a 88. L. Kubus, 34. Maliňák, bez kariet, rozhodovali: Trenčanský - E. Weiss, Perát, 1046 divákov

nedeľa

MFK Košice "B" - Partizán Bardejov 2:3 (1:1)

Góly: 14. Pavúk (z pok. kopu), 63. C. Diaby - 35. a 59. J. Zápotoka, 56. Pyda, ŽK: 22. Ostojič, 40. T. Kubík, 45. C. Diaby - 13. Staš, rozhodovali: Molitoris - Jenčura, Budáč, 340 divákov

Poradie strelcov

skupina Západ

13 gólov: Matúš Paukner (Nitra)

10 gólov: Ľubomír Ulrich, Daniel Šebesta (obaja Skalica)

8 gólov: Samir Nurkovič (Šaľa)

6 gólov: Jesus Konnsimbal (ŠK SFM Senec), Richard Čiernik (Dubnica nad Váhom)

skupina Východ

11 gólov: Lukáš Kubus (Poprad)

9 gólov: Oliver Špilár (Zvolen), Samuel Garcia Bayon (Michalovce)

8 gólov: Ján Zápotoka (Bardejov)

7 gólov: Michal Rakovan (Zvolen), Vladislav Palša (Bardejov)

6 gólov: Tomáš Labun (Lokomotíva Košice)

Súvisiace články