Capitals odplatili súperovi nedávnu prehru, rozhodol sviatočný strelec

TASR|13. dec 2020 o 20:22

Romančík strelil prvý gól v sezóne.

Ice Hockey League - 24. kolo:

Klagenfurt - Bratislava Capitals 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Góly: 6. Tičar (Gregorc, Koch), 53. M. Geier (Strong, Haudum) - 4. Hults (Ahl), 29. Ahl (Hults), 49. Romančík (Ahl, Hults). Rozhodovali: Trilar, Zrnič - Bärnthaler, Hribar, vylúčení: 3:2 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0.

Klagenfurt: Madlener - Schumnig, Strong, Kernberger, Gregorc, Würschl, Steffler - S. Geier, Koch, M. Geier - Obersteiner, Haudum, Ganahl - Petersen, Tičar, M. Witting

Capitals: Hamerlík - Finn, Bohunický, Guimond, Culkin, Romančík, Šedivý, Boldižár - Ahl, Hults, Fortier - Lapšanský, Bubela, Miklík - Hudec, Higgs, Čajkovič - Šalka, Buc, Bezák

KLAGENFURT. Hokejisti tímu Bratislava Capitals zvíťazili v piatkovom zápase 24. kola medzinárodnej Ice Hockey League (IHL) na ľade Klagenfurtu 3:2. Súperovi odplatili prehru z piatkového duelu 1:3.

Bratislavčania začali veľmi dobre, keď už vo 4. minúte skóroval Hults. Radosť im však dlho nevydržala. V 6. min putoval na trestnú lavicu Buc a domácim stačilo 41 sekúnd na vyrovnanie.

Presadil sa bývalý útočník Slovana Bratislava Rok Tičar.

Capitals sa v druhom dejstve dostali opäť do vedenia. Tentoraz Hults prihral švédskemu útočníkovi Ahlovi a ten nezaváhal.

Bratislavčania sa presadili aj v tretej tretine, Romančíkov zásah bol napokon víťazný, keďže Klagenfurt dokázal už iba skorigovať gólom Geiera.

Pre 24-ročného obrancu to bol prvý gól v tomto ročníku.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Capitals odplatili súperovi nedávnu prehru, rozhodol sviatočný strelec