Capitals nestačili na lídra súťaže, doplatili na nevydarený úvod

Ilustračná fotografia zo zápasu Bratislava Capitals.
Ilustračná fotografia zo zápasu Bratislava Capitals. (Autor: TASR)
TASR|26. dec 2020 o 20:14

Hostia v nej inkasovali trikrát.

Ice Hockey League - 28. kolo:

Fehérvár - Bratislava Capitals 4:2 (3:0, 0:1, 1:1)

Góly: 15. Kuralt (Hari, Hargrove), 15. Erdely (Bartalis, Caruso), 20. Kahkonen (Geiger, Sarpatki), 55. Bartalis (D. Szabo, Campbell) - 39. Higgs (Fortier, Šedivý), 49. Fortier (Šedivý, Lapšanský).

Rozhodovali: Rencz, Soós - Muzsik, Váczi, vylúčení: 4:1 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0.

Fehérvár: Janus - Campbell, B. Szabo, Horvath, Caruso, D. Szabo, Geiger - Kuralt, Hari, Hargrove - Petan, Bartalis, Erdely - Szita, Kahkonen, Mihaly - Sarpatki, Kovacs

Bratislava Capitals: Baroš (21. Hamerlík) - Culkin, Guimond, Šedivý, Bohunický, Romančík - Čajkovič, Hults, Ahl - Miklík, Bubela, Lapšanský - Fortier, Higgs, Hudec - Bezák, Buc, Lipiansky

SZÉKESFEHERVÁR. Hokejisti tímu Bratislava Capitals prehrali v sobotňajšom zápase 28. kola Ice Hockey League na ľade lídra tabuľky Fehérvár AV19 2:4.

O prehre Bratislavčanov sa rozhodlo už v prvej tretine. Domáci v nej strelili tri góly, prvé dva dokonca v priebehu dvanástich sekúnd.

Úspešnými strelcami boli postupne Anže Kuralt, Csanád Erdély a v závere úvodného dejstva pridal tretí presný zásah Feherváru Toni Kahkonen.

Bratislavčania vďaka Brockovi Higgsovi a Maximovi Fortierovi znížili na 2:3, no necelých šesť minút pred koncom spečatil triumf domácich István Bartalis.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Capitals nestačili na lídra súťaže, doplatili na nevydarený úvod