Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Hološko sa stal obeťou paparazzi, z Istanbulu sa nesťahuje

Filip Hološko sa presťahoval z jedného domu do druhého. (Autor: TASR)
TASR|Publikované 6. máj 2014 o 09:24

Filipa Hološka odfotili tureckí novinári pri sťahovaní. Slovenský futbalista však neopúšťa Besiktas Istanbul, iba zmenil bydlisko.

ISTANBUL. Slovenský futbalový reprezentant Filip Hološko sa stal obeťou bulvárnej tureckej tlače, ktorá momentálne v krajine na viacerých portáloch informuje o jeho odchode z Besiktasu Istanbul.

Hološko pre agentúru TASR tieto správy dementoval a celú situáciu vysvetlil tým, že sa stal objektom tzv. paparazzi, ktorí ho v čase jeho osobného voľna nafotili pri sťahovaní.

Skončila mu zmluva

Hološko si práve prenášal veci v jednej z istanbulskej štvrti, kde sa s rodinou práve presťahoval z jedného bytu do neďalekého druhého.

Kačica tureckých novinárov, že opúšťa Istanbul, pretože sa dohodol na ukončení zmluvy s Besiktasom, už bola na svete.

"Je pravda, že som si prenášal veci z jedného domu do druhého, išlo však o obyčajné sťahovanie. Na starom dome mi skončila nájomná zmluva, a preto sme s rodinkou išli do druhého."

"Nechceli sme ísť ďaleko, preto sme si našli nový domček v tej istej štvrti," povedal Hološko.

Istanbul neopúšťa

"Všimol som si, čo sa tu o tom píše, preto som sa rozhodol ihneď zareagovať, nech nevzniknú nejaké nedorozumenia."

"Rozhodne Istanbul neopúšťam a už vôbec som sa s mojím klubom nebavil o ukončení zmluvy, ktorú mám stále platnú," uviedol slovenský reprezentant, ktorý sa už vyliečil z nepríjemného zranenia a s mužstvom už chodí na majstrovské zápasy.

Vrátiť sa do súťažného zápasu je už len otázka najbližších dní.

Súvisiace články