Studenič sa stal hviezdou zápasu, zaznamenal jubilejný bod. Bodoval aj Kňažko

Marián Studenič.
Marián Studenič. (Autor: Twitter / Texas Stars)
Oh my Hockey|18. feb 2023 o 07:22

V AHL nastúpili traja Slováci.

NEW YORK. Treťou hviezdou duelu medzi Texasom a Rockfordom sa stal Marián Studenič. Bol pri všetkých góloch Stars.

Tí prehrali 2:3 po predĺžení. Slovák v trinástej minúte asistoval pri otváracom góle stretnutia a v 31. minúte skóroval v presilovke, aby vyrovnal a poslal zápas do predĺženia. Mimoriadne aktívny Studenič vyslal šesť striel a zaknihoval plusku.

Zároveň zaknihoval svoj stý bod v AHL. Nenazbieral ich len v Texase, predtým hrával za Binghamton a Uticu.

Bodoval aj Samuel Kňažko. Asistoval pri výhre Clevelandu 6:2, okrem toho si pripísal plusový bod.

Jediným Slovákom bez bodu bol Martin Chromiak. Útočník Ontaria sa tešil z výhry 4:2, pričom raz vystrelil na bránku.

Tabuľka AHL

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Studenič sa stal hviezdou zápasu, zaznamenal jubilejný bod. Bodoval aj Kňažko