Ďaloga sa proti mladíkom blysol hetrikom, rozhodla už prvá tretina

Sportnet|18. jan 2024 o 15:50

Rimavská Sobota je naďalej na poslednom mieste.

Tipos SHL - vložený zápas

Rimavská Sobota - Slovensko U18 8:2 (5:1, 1:1, 2:0)

Góly: 2. Jadrný (Olejník), 3. Ďaloga (tr. strieľanie), 6. Nazarov (Solomončak), 9. Ďaloga (Soveľ, Lenďák), 20. Soveľ (Ďaloga, Solomončak), 25. Kivinen (Demiters, Nazarov), 54. Kivinen (Nazarov, Demiters), 60. Ďaloga (Solomončak, Nazarov) - 12. Lašš (Liščinský, Beluško), 37. Liščinský (Kupec, Beluško)

Rozhodovali: Vido, Tornay – Bezák, Staššák, vylúčení na 2 min.: 9:10, presilovky: 3:2, oslabenia: 0:0, 894 divákov

RIMAVSKÁ SOBOTA. Hokejisti HKM Rimavská Sobota zvíťazili vo vloženom zápase Tipos SHL nad tímom JOJ ŠPORT Slovensko 18 výsledkom 8:2.

Domáci, ktorí aktuálne figurujú na zostupovej priečke, rozhodli o svojom víťazstve už v prvej tretine. Už v čase 5:13 min. viedli trojgólovým rozdielom.

Celkovo v zápase využili tri presilové hry, premenili samostatný nájazd a pomerne ľahko dokráčali za svojim jedenástym víťazstvom v tomto ročníku.

Štatistiky si vylepšil najmä Martin Ďaloga, ktorý strelil tri góly a na ďalší prihral. Juri Nazarov mal bilanciu 1+3, Vladislav Solomončák trikrát asistoval.

Tabuľka Tipos SHL

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Ďaloga sa proti mladíkom blysol hetrikom, rozhodla už prvá tretina