Momentka zo zápasu Nashville Predators - New York Islanders.
Momentka zo zápasu Nashville Predators - New York Islanders. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR|30. okt 2021 o 22:35

Hráči Islanders nevyužili dvojnásobné vedenie.

NHL - základná časť - 30. október

Nashville - NY Islanders 3:2 sn (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0, 2:0)

Góly: 27. Jeannot (Fabbro, Sissons), 52. Benning (Benning, Sissons), rozhodujúci nájazd F. Forsberg - 15. Beauvillier (Bailey, Barzal), 33. Wahlstrom (Nelson, Pulock)

/Zdeno Chára (Islanders) odohral 18:13 min, zaznamenal mínusový bod, dvakrát vystrelil na bránku, rozdal tri bodyčeky, zablokoval jednu strelu, raz stratil puk a inkasoval dva 2-minútové tresty za hrubosť/

Nashville Predators: Saros (Ingram) - Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Ekholm (A), Benning, Borowiecki - Duchene, Mikael Granlund (A), F. Forsberg - Tolvanen, Johansen, Kunin - Jeannot, Sissons, Trenin - Tomasino, Novak, Cousins

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) - Mayfield, Pelech, Pulock, Chára, Dobson, Greene - Bailey, A. Lee (C), Palmieri - Barzal, Nelson, Beauvillier - Wahlstrom, Parise, Clutterbuck - Cizikas, M. Martin, Pageau

NEW YORK. Hokejisti New Yorku Islanders prehrali v sobotnom zápase NHL na ľade Nashvillu 2:3 po samostatných nájazdoch.

Slovenský obranca Zdeno Chára odohral za hostí vyše 18 minút s mínusovým bodom, štyrmi trestnými minútami a dvoma strelami na bránku.

Na trestnú lavicu sa v oboch prípadoch dostal za hrubosť. Ani raz však súper jeho trest nevyužil.

Islanders dvakrát viedli o gól, ale Nashville dokázal vždy vyrovnať a premenil až dva samostatné nájazdy.

Chára stále čaká na prvý bod po návrate do Islanders. V novej sezóne už odohral sedem zápasov.